Не брешіть собі

Не брешіть собі

“Колонка” українського Діда Мороза є вже традиційною (в газеті RIA, Вінниця)

Ознайомившись з тим, що писав та бажав кілька років поспіль, роблю певні висновки. Дуже симптоматично те, що український Дід Мороз перейшов з російської мови на українську. Хоча ще Леся Українка переймалася тим, чому слово - "не твердая криця", не ми з вами зробили мову зброєю у гібридних війнах. Тому, незважаючи на свій вік, український Дід Мороз змінив свою точку зору і закликає до того ж всіх своїх земляків. Не потрібно боятись, що на перших порах ваша мова буде засмічена запозиченнями та суржиком. З часом те, як ви говорите, стане досконалішим. А те, що ви думаєте, прозорішим. І відчуття буде таке, як назавжди перестати брехати.
А це головне – перестати брехати самим собі. Сьогодні потрібно якомога чесніше  відповісти на запитання, чого ви бажаєте досягти: збудувати власну державу, яка забезпечить краще життя назавжди вашим внуками та правнукам, чи щоб вам уже сьогодні краще жилося? Якщо перше, то вам знадобляться терпіння, здоровий глузд та завзяття до змін і праці. Якщо друге, то збирайте речі та купляйте квитки у Європу чи америцький край. Що, не чекали такого від Діда Мороза?
Кожен з нас одинаком приходить у цей світ і сам піде з нього. І для кожного з нас всі рішення, які ми приймаємо, правильні. Тому, яке б рішення ви не прийняли з планами, на майбутній рік побажаю всім: нехай новий рік буде повний нових приємних відкриттів, стосунків та породить нові мрії на майбутнє.

Олександр Шемет, вінницький Дід Мороз

Відео дня

Слідкуйте за новинами Козятина у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
Дивитись ще keyboard_arrow_right
keyboard_arrow_up