Як козятинські футболісти приймали гостей

“Нива” (Вінниця) перемогла козятинчан “всуху”

В середу, 7  жовтня,  на стадіоні “Локомотив” пройшов шостий тур чемпіонату області з футболу першої ліги. Грали ФК “Козятин” та ФК “Нива” (Вінниця).
Суддівська команда була цілком з вінничан. Також з “Нивою” приїхала група підтримки. Співи вінницьких фанатів, мабуть, допомогли команді гостей виграти з рахунком 4:0.
Рахунок відкрив на початку першого тайму гравець “Ниви” Олександр Собко. Наприкінці першого тайму він знову забив гол. Рахунок став 2:0. У другому таймі все було так само. Інший гравець “Ниви” Віктор Семчук забив два м’ячі.

Наші гравці з усіх сил намагалися виправити становище. Їх тренер Володимир Синяк нервував біля краю поля. Але матч закінчився з рахунком 4:0 на користь гостей.
— Мої хлопці добре тренувалися та в гарній формі, — розповів після закінчення матчу газеті “RIA-Козятин” пан Володимир. — Але вони зовсім мало грали у такому складі. Вінничани більш зіграні. Прикро, але це спорт!