Наталія Заболотна заступниця голови Вінницької облдержадміністрації повідомила про те, що сім'ям, у яких народилася дитина, даватимуть п'ять тисяч гривень допомоги.
Раніше батькам новонароджених давали так звані бебі-бокси. Їх закупевлею займалася державна установа "Професійні закупівлі". Чергову закупівлю мали провести наприкінці червня цього року, проте Антимонопольний комітет скасував її через скарги учасників. Тому батькам даватимуть грошову допомогу замість пакунку малюка. В ОДА також зазначають. що розмір допомоги більший за вартість бебі-боксу.
- Мінсоцполітики розробило проект урядового рішення, яким передбачає запровадити додаткову допомогу у розмірі 5 тис грн. Пакунки, які видавались з початку року, вартували разом з доставкою та самою коробкою 3820 грн, - сказала Наталія Заболотна.
Ці гроші надходитимуть на банківський рахунок.
Що краще?
Слідкуйте за новинами Козятина у Telegram.
№ 22 від 4 червня 2026
Читати номер