Нелюди отруїли 12 кошенят у центрі міста

Нелюди отруїли 12 кошенят у центрі міста
Кошенята жили у дворі цього будинку
  • Ненависники тварин оголосили їм справжню війну.
  • Черговий раз пухнастикам підсипали отруту.

У п’ятницю, 11 грудня нам зателефонувала зоозахисниця Людмила Швець. Стурбованим голосом вона розповіла страшну ситуацію, від якої волосся на голові стає дибки. Просто в центрі міста хтось отруїв кошенят. Трапилося це у дворі п’ятиповерхівки, що на Грушевського, 30. Це будинок поруч з Центром дитячої та юнацької творчості, що більшість місцевих досі називає Будинком піонерів.

Зоозахисниця розповіла нам, що у дворі цього будинку мешканці облаштували будиночки, щоб братам нашим меншим, які змушені жити на вулиці, було легше перезимувати. Та, вочевидь, когось дуже дратували кошенята, бо чиясь «добра» рука підсипала їм отруту. Тваринки помирали у жахливих муках.

Це вже не перший подібний випадок у нашому місті. Місяці зо два тому, теж у центрі міста, на вулиці Героїв Майдану, навпроти магазину «М’ясний майстер» отруїли кота. Мертва тварина лежала пів дня, поки її не забрали.

Увечері Людмила Швець написала про те, що сталося, у Фейсбук.

«Те, що це тяжкий гріх, двонога, безсердечна істота напевно не задумалася.

Думає, що очистила двір від хвостиків, які дарували свою любов (за просто так, на відміну від людини).

Насправді, вчинивши так, взяла гріх, за який відповість і нехай вже зараз б‘є лоба в покаянні, щоб за заподіянне нею не відповідали їі нащадки!!!

Можливо, хтось знає про цю подію і ким це зробленно, напишіть чи зателефонуйте.

Анонімність гарантуємо.

Маємо юристів, які допоможуть нам у цій справі. Стаття 299 «Жорстоке поводження з тваринами» — від 3 до 8 років ув‘язнення.

Зло має бути покаране-тут без варіантів», — написала на своїй Фейсбук-сторінці жінка.

Слідкуйте за новинами Козятина у Telegram.

Коментарі (3)
  • Ника Гаврилюк
    Ви серйозно? Посадити людину до в'язниці через якихось котів - це абсурд. Невже тварини вам дорожчі за людей? Як вам так шкода бездомних тварин зробіть для них притулок або заберіть до себе. А то тільки говорите багато, в той час як безпритульні собаки нападають на людей.
  • Читач60
    НЕ ВБИВАЙ (Матвія 19:18)
  • Алексей Костюк
    Якою требі бути гнидою без моральних принципів ,щоб це зробити . Цю паскуду ,яка це зробила треба відправити в в’язницю на максимальний термін .
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
11:28 Легендарний військовий куліш, крафтовий ярмарок. У Козятині відбудеться автомотофест 10:02 «Ми так молили Бога, щоб зберіг тебе. Але...» Пам'яті Героя з Блажіївки Вадима Андрійченка 09:13 «Смагронівці» здобули блискучу перемогу на конкурсі читців імені Тараса Шевченка — Гран-прі 08:31 Козятинці отримають можливість пройти скринінг з раннього виявлення туберкульозу Від читача 18:07 Дякуємо за розуміння 03:24 «Іван Предтеча (Іван Хреститель), як його святкували віряни у храмі Покрови» 18:14 У Козятині патрульні затримали чоловіка. У нього був шприц із підозрілою речовиною 17:31 Спека та посуха, можуть сприяти збільшенню сарани на Вінниччині. Як запобігти поширенню? 16:02 «Молодь про червень 1941 року знає стільки, скільки ветерани про війну 1812 року» 15:04 «SuperSoniks» з Козятина — переможці. А кращим гравцем став Олексій Немикін 14:07 Пропонують гроші за коротке опитування, щоб отримати доступ до рахунку 13:20 Стоматології Козятина: де отримати якісні послуги? (партнерський проєкт)
Дивитись ще keyboard_arrow_right
keyboard_arrow_up