Козятинські випускники: «Вийшло так, як мало бути»

Козятинські випускники: «Вийшло так, як мало бути»

В п’ятницю, 31 липня, 175 випускників міста отримали атестати. В класі були настанови педагогів, вітання рідних і друзів. Востаннє випускники посиділи за партою в якості учнів. Сподіваємося, через декілька років сьогоднішні випускники знов переступлять поріг школи. Хтось прийде сюди, закінчивши педагогічний інститут в ролі учителя, а хтось приведе в рідну школу своїх діток. 

А поки що дівчата-випускниці  вже домовлялися на яке число їм наступного року класоми збиратися.

Вийшовши за поріг найстаршої в нашому місті школи випускники цього учбового закладу пішли на стадіон. Серед випускників школи № 2 шестеро золотих медалістів. Є багато талановитих учнів, тож вони швидко за допомогою мобільного телефона і колонок створили музичний супровід для танцю.

Відео дня
v class="embed-responsive embed-responsive-16by9">

Після танцю випускники стали фотографуватися з однокласниками, рідними та близькими друзями. Дівчата вражали красою та вбраннями. Аня Пазюн в вишуканійій зеленій сукні. Діана Лопатіна в жовтогарячому вбранні. На Оксані Поліщук біло- срібляста сукня. Настя Біда світилась від щастя в українській вишиванці.

— Так сталось, що 31 липня став найголовнішим днем, якого ми чекали 11 років. Ми хотіли випуститися, ми випустилися, ми йдемо в доросле життя, дуже класний день. Вальс ми репетировали майже цілий рік, до карантину і після карантину. Просили хлопців, а вони відмовлялися. Важко було з ними працювати в області танців, але ми впорались. Дякуємо Антону Машевському, що не кинув нас і майже до останнього чекав випускного вечора та не дочекався— хорошого йому відпочинку на морі, – побажала Оксана Поліщук

– В принципі в нас все вийшло, вийшло так як мало було бути, –  каже Аня Пазюн. –. Хоч це неповноцінний випускний, але я рада, що він відбувся, тільки мені не віриться, що наш випускний нарешті відбувся.

Після всіх запланованих процедур випускники в супроводі батьків і близьких людей покидали межі стадіону «Локомотив». Тож в добру дорогу вам, в самостійне життя

Читайте також:

Шкільний випуск. У Козятині відзначили медалістів, переможців олімпіад та кращих спортсменів
 

Слідкуйте за новинами Козятина у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up