Долучайтесь до озеленення Козятина

Долучайтесь до озеленення Козятина
  • Зелена справа. До весни рукою подати, вже менше календарного місяця. Тож, саме час приєднатися до флешмобу #500дерев по збору коштів на озеленення Козятина.
  • Завдяки проекту, який запустили взимку минулого року, зробити наше місто квітучою перлиною Поділля.

Нагадаємо, що в Козятині та поза його межами організувалася команда, яка хоче озеленити Козятин. У допомозі з вибором саджанців підключився «Національний ботанічний саду ім. Гришка». Ще в грудні минулого року ми звітували про хід акції. На той момент на зелену справу зібрали близько 40 тисяч.

Як розповів газеті ініціатор та координатор флешмобу Сергій Сиваківськй, на даний час вже закуплено 140 саджанців фруктових, 100 бузку, 15 катальпи. 

— На рахунок «Зеленого дому» надійшли 4700 гривень, — каже Сергій Сиваківський. — 2000 — переказала Анна Сергійчук. Для того, щоб спростити закупівлю засобів для укорінення саджанців, в магазині встановили контейнер з оголошенням про збір коштів на засоби захисту рослин, для закуплених дерев. Для кожного саджанця потрібен один пакетик гідрогелю, ціною 18 гривень і один укорінювача — від 10 до 15 гривень. Кожен бажаючий може прийти купити їх по своїй можливості і покласти до прозорої скриньки.

Як бачимо, козятинчани хоч і потроху, але долучаються до акції #500дерев.З початку проекту зібрано трохи близько 42 тисяч гривень.

Як стати учасником акції #500дерев — це три простих кроки. Можна поповнити спеціальний накопичувальний  рахунок магазину «Зелений дім» на закупівлю саджанців. Реквізити для благодійних внесків Р/р 26003060755975 ПриватБанк м. Козятин Код 2479004246 МФО 302689 СПД Наталія Столітня. Також можна написати про акцію або зробити репост в соцмережах з хештегом #500дерев

Нагадаємо:

Слідкуйте за новинами Козятина у Telegram.

Коментарі (6)
  • Светлана Коломиец
    Когда  наконец то  уложат плиточкой  все , все дорожки  в нашем  парке?
  • Олег Яворський
    А пухір гроші куди дів ?
    Юрій Боровський reply Олег Яворський
    Олег Яворський які гроші ??? , не було ніяких грошей ......😂🤣😜
  • Валентин Пилипенко
    Підтримую, але після тогого я підприємства,установи, організації, приватні особи будуть підмітати біля себе тротуар і проїзну частину дороги. За два останні роки тротуари і проїзну частину дороги відсівом який ніхто після посипання не прибирає, місто перетворили в багнюку і озелегивши будимо жити в зеленому болоті. Давайте розпочнемо із флешмобу- прибери біля себе а потім озилегимо . Адже спочатку прибирають а потім...
  • Валентина Швец
    А я хочу подарувати маленьку ялинку для озелення нашого міста Хочу щоб посадили навесні в потрібному місці
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
14:07 Пропонують гроші за коротке опитування, щоб отримати доступ до рахунку 13:57 «Молодь про червень 1941 року знає стільки, скільки ветерани про війну 1812 року» 13:20 Стоматології Козятина: де отримати якісні послуги? (партнерський проєкт) 12:18 Спека та відпочинок: на водоймах Вінниччини посилюють заходи безпеки Від читача 18:07 Дякуємо за розуміння 10:17 «Розмова за чашкою чаю»: у Козятині родини полеглих Захисників запрошують на зустріч підтримки 09:07 Педагог із Козятина Назарій Занюк — серед кращих на Вінниччині 08:20 У Козятині в комендантську годину патрульні зупинили авто. Водій був напідпитку 20:19 Ексдиректора комунального підприємства Козятина підозрюють у розтраті 440 тис грн на закупівлі техніки 19:57 «Безриб'я через хворобу риби, а продавці риби переключилися на полуницю» 18:11 У Сумах помер Герой з Козятинської громади Денис Єршов 16:35 Микола Філонов оголосив переможців грантового конкурсу "Професійне зростання" в нашому районі (БФ «Український Альянс») 15:04 Шукають Давида Шоріна з Козятина. Хлопця підозрюють у наркозлочинах
Дивитись ще keyboard_arrow_right
keyboard_arrow_up