І ще раз про лікарню

І ще раз про лікарню

Минулої середи, 21 червня, голови підприємств і організацій району, а також керівники підрозділів цих установ зібралися обговорити наболіле.

Так, наприклад, керівник Козятинської лікарні Олександр Кравчук бідкався, що не має співпраці з міською владою. І на даний момент не вистачає коштів, щоб заплатити за новий рентгенапарат.

Як стало відомо, за короткий період лікарня придбала апарат УЗД за мільйон гривень. В дитячому відділенні вже працюють три ліжка для недоношених дітей з електропідігрівом. Ще придбали кисневий концентратор, бактеріоцидну лампу. Є фото-терапія — пристрій для хворих на хворобу Боткіна. Інфузоматор — апарат, який сам дробить введення ліків і слугує, як розумна пропорціональна крапельниця. Електровідсмоктувач є в дитячому відділенні, але нехай наші діти краще не хворіють і не потрапляють у лікарню.

Керівництво лікарні вдячне Олександру Шубовичу, який безкоштовно допоміг розвантажити новий рентгенапарат фірми “Хел-монд”. Тільки користуватися новим апаратом поки не можна, без оплаченої суми він ще не їхній (про це в публікації вище).

Відео дня

Слідкуйте за новинами Козятина у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up