У Козятині вшанували пам'ять полеглих на фронті солдат та мирних жителів Другої світової війни
- Сьогодні, 22 червня — день, що закарбувався в історії України початком страшної трагедії.
- Згадуємо всіх, чиї життя забрала одна з найбільших трагедій в історії людства – Друга світова війна — полеглих на фронті солдатів, постраждалих від окупації мирних жителів, а також тих, хто загинув під час Голокосту, депортацій та репресій.
У цей день у Козятинській громаді відбулися заходи по вшануванню пам’ять усіх загиблих хвилиною мовчання з покладанням квітів до пам'ятних знаків та меморіалів нашого міста.
«Цей день є символом пам’яті, шани полеглим і нагадуванням про цінність миру, що завжди дістається надзвичайно високою ціною. Особливо тепер, коли Україна змушена зі зброєю в руках захищати свою землю, свободу та право на життя від підступного агресора. Але зараз ми боремося під своїм прапором, за свою державу, за майбутнє наших дітей. Ця боротьба — не лише за Україну, а й за цінності всього цивілізованого світу» — йдеться у повідомленні
Вічна пам’ять усім жертвам війни!
Читайте:
«В ту мить, коли труну вкрила земля — здригнулася душа». Прощалися з Героєм Юрієм Лисенком
Більш як три роки родина Гальчинських жила надією та дива не сталось
Слідкуйте за новинами Козятина у Telegram.