Учні Зозулинецької гімназії долучилися до проекту «Фільтр», який очищатиме воду від забруднень

Учні Зозулинецької гімназії долучилися до проекту «Фільтр», який очищатиме воду від забруднень
  • На минулому тижні, в рамках проекту програми ООН «Десятиліття відновлення екосистем», до Зозулинецької гімназії завітали ековолонтери Ольга та Микола Черневич.
  • Учням показували фільм про екологічні проблеми планети та рідного краю. Також вони мали змогу долучитися до проекту «Фільтр», який пропонує власноруч створити фільтруючу систему прибережної зони на основі верби. 

 

Як пишуть у Зозулинецькій гімназії, навіть за похмурого ранку, всі бажаючі долучилися до проекту. Після проведеного інструктажу, закипіла насичена та плідна робота: учасники встановили табличку з назвою проекту, розмістили агроволокно та зробили отвори для саджанців верби – майбутнього фільтру, що очищатиме воду від забруднень.

Під час перерви ековолонтери пригостили учасників проекту гарячим чаєм із власноруч вирощеної малини та полуниці. Цей момент став не лише відпочинком, а й можливістю поділитися теплом та добротою серед учасників.

Відео дня

— Такі заходи не лише сприяють підвищенню екологічної свідомості, а й формують учнів як відповідальних громадян та захисників навколишнього середовища. Нехай цей проект стане ще одним кроком до збереження нашої планети для майбутніх поколінь. Разом з UNEP ми за здорове довкілля всього світу! — йдеться у дописі

Нагадаємо, учні Зозулинецької гімназії — вже не новачки в екологічній діяльності програми ООН: вони з радістю та охоче займалися  озелененням і благоустроєм території рідного села, та з нетерпінням очікують весни для продовження польової діяльності у рамках програми

Читайте також:

У Самгородоцькій громаді планують встановити вітрогенератори

Учні училища старалися. На ярмарку готували продукцію, як для самих себе

Слідкуйте за новинами Козятина у Telegram.

Коментарі

keyboard_arrow_up