Сам прибрав гілки після РЕМу

Сам прибрав гілки після РЕМу
"До" та "після". Світлини Віктора Панасенка з Фейсбук
  • Козятинчанин Віктор Панасенко скаржиться у Фейсбук, що мусив прибирати гілки біля будинку 90-річного дідуся після того, як РЕМ розчищав лінії.
  • Та чи мають працівники електромережі забирати гілки після розчистки?

Ще на початку липня козятинчанин Віктор Панасенко писав в одній з груп у Фейсбук про ситуацію на вулиці Суворова. Працівники електромережі приїхали розчищати лінії біля будинку 90-річного дідуся. Гілки з дерев зрізали, але там і залишили. А сам дідусь поприбирати гілля не в змозі.

“Телефонували в РЕМ - бос дуже образився. Через деякий час мер Козятина пише у ФБ, що з кимось домовився і все буде прибрано. З фото видно, що це не так”, - пише Віктор Панасенко у Фейсбук.

З рештою, Віктору довелося розчищати територію самотужки. Про це чоловік написав у Фейсбук у четвер, 23 липня.

“Ось так працює команда. Через місяць, на іншому фото, видно наслідки моєї дводенної діяльності. І найцікавіше, телефонний дзвінок в "Чисте місто" дав можливість зрозуміти, скільки на мені хтось заробив. Утилізація тих гіляк у них коштує від 2000 гривень”, - йдеться у дописі Віктора.

Із коментарів зрозуміло, що така ситуація непоодинока.

“Те саме й у нас. Вчора самі прибрали. Ще й дрівцями запаслись”, - написала Тетяна Якимова.

“Просто, якщо РЕМ спилює товсті дерева, то питання їх вивозу зовсім не постає, адже їх можна продати, а якщо дрібні гіляки, то вони звичайно "нічого нікому не повинні!” - пише Наталія Балко.

Ми зателефонували до Козятинських електромереж і запитали, чи мають працівники після розчистки ліній забирати гілки. Там нам пояснили, що згідно правил утримання зелених насаджень у населених пунктах, за дерева у приватному секторі відповідають їх власники або користувачі. Тому працівники електромереж навіть не зобов’язані розчищати гілки, але роблять це для того, щоб утримувати у належному стані лінії електропередач, аби не було перебоїв з електропостачанням.

- Є власники території, за яку вони відповідають. Тому тут питання залишається відкритим. Зрозуміло, що ми знаходимо спільну мову з органами місцевого самоврядування і вони де можуть своїми силами забирають (гілки - авт.), якщо це такі місця, де ніхто не живе. По місту ми домовляємося з комунальним підприємством, щоб вони прибирали, якщо це центр міста. Щоб не нагромаджувалося це гілля. Якщо це приватна територія - то це має власник насаджень сам його і забрати, - каже Ігор Урсов, заступник директора з розподілу електричної енергії.

Слідкуйте за новинами Козятина у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
20:19 Ексдиректора комунального підприємства Козятина підозрюють у розтраті 440 тис грн на закупівлі техніки 19:57 «Безриб'я через хворобу риби, А продавці риби переключилися на полуницю». 18:11 У Сумах помер Герой з Козятинської громади Денис Єршов 16:35 Микола Філонов оголосив переможці грантового конкурсу "Професійне зростання" в нашому районі (БФ «Український Альянс») Від читача 18:07 Дякуємо за розуміння 15:04 Шукають Давида Шоріна з Козятина. Хлопця підозрюють у наркозлочинах 14:19 Чотирирічна Діаночка два роки не бачила тата 13:29 У Зозулинцях розпочався період цвітіння рідкісної червонокнижної орхідеї. Запрошують на екскурсії play_circle_filled 12:30 Кілька днів електричка Козятин-Жмеринка не зупинятиметься на станції Тартак 11:03 Скоро Козятину буде 152. Що готують на День міста? 10:40 Робота у Козятині: свіжі вакансії від козятинських компаній 09:20 «Я їх ростив чотири роки, глядів, а він взяв і безбожно обрізав» 08:50 На благодійному концерті у Збаражі зібрали понад 40 тисяч гривень на підтримку ЗСУ
Дивитись ще keyboard_arrow_right
keyboard_arrow_up