Рукотворні небезпечні об’єкти

Рукотворні небезпечні об’єкти

Небезпечно визначені об’єкти виробничого характеру по всьому місту. Така собі постійна небезпека є природна, а є й рукотворна. Наприклад, дороги без розмітки. Невизначеність пішохода на дорозі нагадує таке порівняння: “Жителі і гості міста — не люди, а худоба”. Кажуть так водії автівок: “Куди ти лізеш, як худоба!”

А чого вартий дитячий майданчик в районі танку біля дороги. Важко зрозуміти, чи то незавершене будівництво, чи завершене. З'ясувалося, що дітям — “по-барабану”. По дитячому вони освоїли майданчик “на повну”. Виявилось, що він вкрай наповнений змістом і затребуваний саме в цьому місці. Але оте незавершене будівництво, це обмеження технічними засобами у вигляді огорожі та позбавлення можливості дитини в азарті потрапила під колеса авто. А вони тут за кілька метрів літають!

Отож огородити — вкрай необхідний захід. Це настільки можливо і важливо, як схід сонця завтра. Не доведи, Боже, для когось сонце не зійде. А біда біду тягне і кому вона потрібна? Це буде трактуватись, як злочинна недбалість, що потягнула тяжкі наслідки або смерть.

Слідкуйте за новинами Козятина у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up