Просто жити: 11 способів припинити все ускладнювати

Просто жити: 11 способів припинити все ускладнювати

«Простота – це крайня ступінь витонченості»

Леонардо да Вінчі

Насправді життя просте, проте ми вперто намагаємося його ускладнити. Нижче перераховані кілька простих способів, які допоможуть вам спростити своє життя:

1. Навчіться на досвіді минулого, а потім взагалі забудьте про нього!

Минулі помилки повинні навчити створювати прекрасне майбутнє, а не змушувати вас боятися його. Не варто продовжувати жити разом зі своїми прогріхами. Замість цього покладіть їх собі під ноги і використовуйте як сходинки.

Ніколи не шкодуйте. Якщо все добре – це чудово. Якщо все погано – це досвід. Успіх полягає не в тому, чого ви домоглися до того чи іншого моменту, а в тому, чого ви навчилися і як далеко зайшли, щоб цього досягнути.

Відео дня

2. Зосередьтеся на тому, що дійсно важливе.

Визначте, що для вас найважливіше. Постарайтеся максимально усунути все зайве. Не втрачайте час і ні про що не шкодуйте.

3. Зосередьтеся на продуктивності, а не на роботі.

Постарайтеся не просто виконувати роботу, а виконувати її правильно. Результат завжди набагато важливіший за час, витрачений на його досягнення. Але зупиніться і запитайте себе, чи варто витрачати свої сили на те, над чим ви працюєте? Чи допомагає це вам рухатися у напрямку до своїх цілей?

Не захоплюйтеся непотрібною роботою, навіть тією, яка здається терміновою, якщо тільки вона насправді не є важливою.

4. Віддавайте те, що хочете отримати.

Ви отримуєте все найкраще від інших в тому випадку, якщо самі віддаєте все найкраще. Почніть застосовувати на практиці це золоте правило.

Якщо ви хочете любити, віддавайте любов. Якщо ви хочете мати друзів, будьте доброзичливими. Якщо ви хочете мати більше грошей, знайте їм ціну. Це правило працює. І все насправді дуже просто.

5. Перестаньте намагатися відповідати очікуванням.

Не варто намагатися дружити з усіма. Розвивайте ближчі стосунки з меншою кількістю людей. Почніть концентруватися на тому, щоб багато означати для конкретної людини.

Допомогти або догодити всім неможливо. Але якщо ви зможете змусити посміхатися одну людину, це зможе змінити світ. Можливо, не весь світ, але світ цієї людини точно. Тому звузьте коло своїх цілей і будьте собою.

6. Робіть те, що вам підказує серце.

Припиніть робити неправильні вчинки просто тому, що ви на це здатні. Будьте чесними самі з собою і з усіма іншими. Не обманюйте. Будьте вірними. Будьте добрими.

Робіть правильні вчинки! Так жити набагато простіше. Чесність – це суть успіху. Живіть просто і собі на радість, діючи так, як вам підказує ваше серце.

7. Організуйте свій простір.

Почніть звільнятися від усього зайвого. Викиньте речі, які ви не використовуєте, а потім наведіть лад в тому, що залишилося. Дуже важливо підтримувати порядок не тільки в вашому домі, але також і на робочому місці.

Якщо весь ваш простір знаходиться в безладі, це може відволікати і провокувати стрес. Вільний простір – це як чисте полотно, доступний для створення чогось прекрасного.

8. Дійте ефективно.

Не робіть необдуманих вчинків просто тому, що ви завжди так робили. Якщо ви продовжите робити те, що робите, ви будете одержувати те, що отримуєте.

Безліч раз в житті ми стикаємося з незапланованими і складними речами просто тому, що не досить замислюємося про це. Замість цього, впорядкуйте своє життя, знайшовши кращі способи вирішення спільних завдань. Зосередьтеся на одній системі за один раз (ваша система очищення, ваша система доручень, ваша система документів, ваша система електронної пошти і т.д.), спробуйте її спростити, зробити більш ефективною і логічною. Потім, як тільки ви удосконалите ці системи, дотримуйтеся їх.

9. Дозвольте речам бути менш досконалими.

Посміхайтеся при кожній нагоді просто тому, що ви вирішили бути щасливими і вдячними за все добро, що у вас є, і всі проблеми, яких у вас немає.

Не забувайте той факт, що життя не досконале, люди не досконалі і ви не досконалі теж. І це нормально, тому що в реальному світі за досконалості ніхто не дає винагороди. Винагороди отримують ті люди, які роблять добрі вчинки. І єдиний спосіб творити добрі справи полягає в тому, щоб бути недосконалими в 99% випадків.

10. Стережіться непотрібних драм і тих, хто їх створює.

Ніколи не створюйте непотрібні трагедії і не оточуйте себе людьми, які цим займаються. Вибирайте собі за друзів тих, ким ви пишаєтеся, ким захоплюєтеся, а також тих, хто любить і поважає вас. Тобто людей, які роблять ваш день трохи яскравішим тим, що просто присутні в ньому. Не йдіть від негативних людей, БІЖІТЬ від них! Життя занадто коротке, щоб витрачати його на людей, які висмоктують з вас щастя.

11. Забудьте, що всі інші думають і хочуть від вас.

Одна з найбільших свобод полягає в тому, щоб не турбуватися про те, що всі інші думають про вас. Іноді вам треба вийти на вулицю, вдихнути трохи свіжого повітря і нагадати собі, хто ви є і ким хочете бути насправді.

Найкраще, що ви можете зробити, це іти за своїм серцем. Ризикуйте. Не приймайте безпечних і простих рішень, тому що боїтеся того, що інші подумають про вас або того, що може статися. Якщо ви будете це робити, нічого ніколи не станеться.

Не дозволяйте незначним умам переконувати вас, що ваші мрії нездійсненні. Це не так.

Джерело: tutkatamka.com.ua

Слідкуйте за новинами Козятина у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up