“Леви” представили Козятин на всеукраїнських змаганнях

“Леви” представили Козятин на всеукраїнських змаганнях

Минулого тижня у Вінниці пройшов третій всеукраїнський фестиваль дитячого футболу.

З’їхались дитячі команди майже з усіх куточків України: з Одеси, Черкас, Тернополя, Гнівані, Запоріжжя, Ізмаїлу, Бердичева, Харкова, Білгород дністровського, Могилів-Подільського, Вінниці та Козятина. Усього у цьому представницькому турнірі взяли участь 52 команди, які провели 409 матчів.

Козятинщину на фестивалі представляли молодша і середня група “Левів”. Молодші за коловою системою зіграли 18 ігор, з яких 15 виграли, 1 поєдинок зіграли внічию і два матчі програли. У старших здобутки трохи скромніші - з 19 ігор чотири поразки і 15 перемог.

Відео дня

Фестиваль, який пройшов на спортивній арені Вінницького “Локомотива”, вже втретє проводиться без визнання срібних і бронзових призерів і більше ні в якому місті в Україні не проводиться. Усі учасники цього турніру стають чемпіонами. І отримують грамоти за перше місце, золоті медалі, красень кубок за участь у фестивалі і солодощі - торт та солодкі напої.

Якщо все-таки порахувати набрані командами бали, то молодші “Леви” стали б офіційними чемпіонами. Старші козятинські майстри шкіряного м’яча були б бронзовими призерами.

 

Слідкуйте за новинами Козятина у Telegram.

Коментарі (1)
  • RIA-Козятин

    Новини Козятищини на нашому Телеграм-каналі: https://telegram.me/RIA_kazatin_bot

Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
20:01 Міністр МВС України призначив «Фіна» з Козятина своїм радником 19:01 Зима — найкращий час лікувати алергію 18:33 Живий коридор Слави для Героя: додому повертається Олексій Васільєв 16:05 Мороз, сніг та ожеледиця. На Вінниччину йде похолодання play_circle_filled Від читача 17:40 Кіберполіцейські Хмельниччини запобігли продажу унікального артефакту 15:28 Козятинчани без води. Стався прорив на магістральному трубопроводі 14:50 Жалоба. Загинув Герой з Козятинської громади Павло Вечера 13:37 Оформити паспорт стало дорожче 13:30 «Золотом платили, коли робили фундамент». Історія Уманського будинку photo_camera 12:02 Як у давнину на Козятинщині сорочки вишивали photo_camera 10:20 «Я не буду правити, тільки церкву не чіпайте». Про отця з Іванковець, який врятував святиню 09:40 Які аналізи та дослідження треба робити щороку? Склали для вас чек-лист 08:22 Не сваріться, а спостерігайте за синичками. Історія, традиції та заборони 2 січня
Дивитись ще keyboard_arrow_right
keyboard_arrow_up