Дозвіл на залізничні пасажирські перевезення вже є, але електрички та поїзди ще не ходять. Чому?

Дозвіл на залізничні пасажирські перевезення вже є, але електрички та поїзди ще не ходять. Чому?
 • Вчора, 9 червня, на засіданні обласної комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій на Вінниччині дозволи відновити залізничне сполучення.
 • Але, за словами начальника виробничого підрозділу Козятинська дирекція залізничних перевезень Василя Буцероги, це рішення ще не направлено на Південно-Західну залізницю. Тому наразі, станом на 15.00 10 червня ще невідомо, з якого числа будуть курсувати поїзди

Зокрема, у рішенні комісії йдеться: «Відновити у Вінницькій області, за умови дотримання АТ "Укрзалізниця" відповідних санітарних та протиепідемічних заходів і рекомендацій Головного державного санітарного лікаря України, перевезення пасажирів залізничним транспортом в усіх видах внутрішнього сполучення (приміському, регіональному, та дальньому) між регіонами в межах кількості місць для сидіння, передбачених технічною характеристикою транспортного засобі або визначеної в реєстраційних документах на цей транспортний засіб»

За коментарем ми звернулися до начальника виробничого підрозділу Козятинська дирекція залізничних перевезень Василя Буцероги.

— Дозвіл на відновлення залізничного сполучення надала Вінницька державна адміністрація, — каже Василь Буцерога. — 9 червня вони вирішили це на засіданні комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайної ситуації. Але це рішення ще не направлено на Південно-Західну залізницю. Як тільки воно з’явиться, відразу буде вирішуватися, що може курсувати через місто Козятин. Можу сказати, що в першу чергу будемо запускати поїзда з Козятина на Фастів та на Бердичів, ну і звісно на Жмеринку. Але з якого числа, наразі я сказати вам не можу. 

Відео дня

За словами Василя Буцероги, пасажири будуть тільки на половину сидячих місць, з отриманням дистанції, в засобах індивідуального захисту. Графіку руху, звісно, ще немає.

— В першу чергу, як планувалося раніше, це будуть ранкові та вечірні поїзда, щоб люди могли добиратися на роботу і з роботи, — розповів Василь Буцерога

Нагадаємо:

Слідкуйте за новинами Козятина у Telegram.

Коментарі (5)
 • Валентин

  Я перекрою жд пусть сколько можно  , фастов киев ходит а людям как добираться на работу может хватит уже  ?
 • Светлана Коломиец

  А кто будет контролировать  сколько заходит в вагон,  человек  и куда едут?  Проводники или станционные  работники? И сколько на промежуточных  станциях  зайдет человек. Или Эл. . поезда  пройдут транзитом,  там ведь тоже люди могут нуждаться  ехать на работу?другая сторона вопроса, допустим Железнодорожники предъявить удостоверения  а другие люди которые  работают в Киеве на других предприятиях  чем будут  опелировать  что им нужно  ехать на работу? Пока это всё  выглядеть  как  издевательство  над людьми,   что на самом деле будет посмотрим,...
 • Дмитрий

  Буцерога коррупционер намбер ван
 • Юлія

  Скоріше би вже пустили електрички!
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up