Батьки стають на захист директора

Батьки стають на захист директора

Батьківський комітет і небайдужі батьки Кордишівської школи хочемо також дати коментар щодо листа, який був надрукований 13 вересня 2018 року «Чому масово розрахувалися учителі Кордишівської школи»

Щодо того, що розрахувалися вчителі: життя триває, змінюються обставини і кожен сам вибирає, куди йому йти. І до того ж, щороку були зміни і будуть в педагогічному колективі, хтось приходить, хтось йде.

Техперсонал: поки відпрацювали 14 днів, то і передумали розраховуватись.

Але не так батькам потрібен був цей лист, як тому, хто дуже не хоче бачити Наталію Олексіївну на цій посаді, не хоче бачити змін на краще. Дуже легко вилити на людину бруд, звалити всі біди на одну голову, тяжче від цього відмитися. Лише час покаже, де була правда.

Відео дня

А на рахунок зароблених медалей: найкращі медалі – лише добрі діла. Це не те, що тобі дають, а те, що ти даєш. Давайте не будемо байдужими до всього, що відбувається навколо нас. Так ми допоможемо змінити на краще не тільки школу, але наш край і нашу любу неньку Україну.

Вам, Наталіє Олексіївно, педагогічний колектив щиро дякує за невтомну працю, чесність і порядність. Ми віримо і знаємо, що колектив Кордишівської школи, очолюваний вами, буде єдиною командою, яка буде працювати для того, щоб наші діти гарно навчались, добре відпочивали, смачно харчувались і з радістю йшли до школи.

Слідкуйте за новинами Козятина у Telegram.

Коментарі (1)
  • RIA-Козятин

    Новини Козятищини на нашому Телеграм-каналі: https://telegram.me/RIA_kazatin_bot

Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
Дивитись ще keyboard_arrow_right
keyboard_arrow_up