У місті організували урочистості до Дня українського добровольця Пообіцяли, що наступного року свято буде більш поважним

У місті організували урочистості до Дня українського добровольця
Пообіцяли, що наступного року свято буде більш поважним

День українського добровольця, що припадає на 14 березня, в Україні відзначали в цьому році вперше. За цей день ще не всі знають і реагують так, як пропагандистська машина держави. Можна констатувати, що до свята не всі долучились або просто замовчували.

 

У нашому місті цей день відзначили також  20 березня. Можливо і точно за сприянням  “RIA-Козятин” — публікації в газеті Тетяни Лозінської “За добровольців забули…” (№11 від 16.03.2017).

Дякуючи громаді та міському митецькому гурту відділу культури було згадано про тих, хто загинув на полі бою.

Заходи, проведені до Дня добровольця, заключалися в проведенні концертної програми. Тому вийшло, як вийшло. Головне, що ті, хто прийшов у міський будинок культури пересвідчились, що добровольцям міська влада продемонструвала свою повагу. Як важливо це відчути батькам, сини яких не повернулись в рідну домівку під мирне небо!

Відео дня

З самого початку урочистостей згадали за всіх козятинців, що не повернулися з поля бою. Потім на сцену почергово виходили виступаючі, які ділилися своїми спогадами про війну, яку бачили.

Зародилась, надіємося, гарна традиція — надання можливості ветеранам АТО передати свої почуття і трагізм війни, втрату і біль за полеглих товаришів. Це реальна пошана до молодих, ще юних ветеранів війни — багато не одружених, батьків діток ясельного віку.

Ведуча звернулась до батьків загиблих воїнів зі словами, а діти зі шкіл міста вручили їм квіти. На сцені “головував” секретар міської ради Марченко. Він подякував батькам за синів. Пообіцяв, що на наступний рік підготують краще Свято добровольця. Саме іменинником у той день був голова Асоціації ветеранів АТО Олег П’явка. Він отримав букет квітів.

Волентер-підприємець Юрій Поляков зі своїм сином Олександром розпочав концертну програму військової тематики. У залі виднілись прапори бойових підрозділів. Усе нагадувало День перемоги.

Так, перемога обов’язково прийде! Тільки краще, щоб прийшла вона без втрат українців. І все було б добре, щоб ми шанували ветеранів не тільки на сцені один день в рік. Щоб держава і комерсанти Козятина ветеранам роздавали квартири. Створювали кваліфіковані робочі місця з достойними заробітками. Щоб залучали до різних митецьких програм як ветеранів, так і їх родини. Приділяли увагу дітям, надаючи можливість їм подорожувати по Україні та в Європу.

Переконаний, що працівники будинку культури щиро переймаються морально-психологічним станом добровольців і якнайкраще втілять свій професіональний та митецький досвід у сцілення духовності добровольців, що обтяжені страхіттями війни.


Від редакції: Вітаємо ветеранів добровольців! Співчуваємо родинам полеглих.

Слідкуйте за новинами Козятина у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up