«Цілителі душі і тіла»: Козятинські медики привітали своїх колег з Міжнародним днем лікаря

«Цілителі душі і тіла»: Козятинські медики привітали своїх колег з Міжнародним днем лікаря
  • Щорічно, у перший понеділок жовтня відзначається Міжнародний день лікаря, який був започаткований з ініціативи Всесвітньої організації охорони здоров’я. У 2023 році Міжнародний день лікаря припадає на 2 жовтня.
  • На сторінці Козятинської центральної районної лікарні опублікували побажання від наших поважних медичних працівників своїм колегам

— На варті здоров’я мешканців Козятинської громади стоять лікарі із великим досвідом роботи, що за свою практику та результативні роки роботи заслужили повагу козятинців. Напередодні свята ми попросили деяких із наших «аксакалів» висловити вітальні слова колегам, — йдеться у дописі

Вітання від наших лікарів

Людмила Склярова (лікар-акушер-гінеколог має за плечима 51 рік медичної практики, з яких 25 очолювала пологове відділення Козятинської ЦРЛ): «Я, безумовно, хочу привітати усіх представників благородної професії з Міжнародним днем лікаря та висловити вдячність за щоденну працю та відданість своїй нелегкій справі».

Відео дня

Валерій  Шуляк (лікар-анестезіолог із 46-річним стажем роботи, з яких 27 років очолює відділення анестезіології та інтенсивної терапії): «Бажаю нам усім перемог у боротьбі з недугами! Міцного здоров’я вам, лікарі, та вашим пацієнтам! Перемоги та миру нам усім!»

Ірина Дирда (лікар-кардіолог, яка пропрацювала у медичній галузі Козятинщини вже 44 роки і наразі продовжує рятувати життя козятинців): «Вітаю наших шановних і дорогих лікарів, цілителів душі і тіла, які рятують життя та здоров’я людей і повертають їм надію на краще. Нехай вдячні очі пацієнтів будуть для вас нагородою та стимулом виконувати свій лікарський обов’язок, а сили та енергія будуть безмежні, попри виклики та вимоги сучасності, попри усі складнощі роботи в новій українській медицині».

Тетяна Петричко (лікар-педіатр, яка лікує маленьких пацієнтів Козятинського краю ось уже 42 роки, 26 з яких на посаді завідуючої дитячим відділенням): «Милосердя, бажання допомогти - ось вони, найголовніші якості хорошого лікаря. Лікарі завжди намагаються допомогти людині, виявляючи свої знання, працьовитість. Хочеться побажати колегам мати багато сил, великої витримки та терпіння нам».

Олександр Ломачук (лікар ультразвукової діагностики із 39-річним досвідом терапевтичної практики): «Всі ми розуміємо, що найбільша цінність це – людське життя. Ми довго вчимось і сумлінно працюємо задля того, щоб кожна людина мала шанс видужати і радіти життю. Хочу подякувати своїм колегам за титанічну працю, стійкість і витривалість, високий професіоналізм».

Володимир Шавлюк (лікар-хірург та завідуючий хірургічним відділенням, що стоїть на сторожі здоров’я козятинців уже 34 роки): «Здоров’я – найбільша цінність не тільки людська, але й державна, адже від цієї константи на державному рівні залежатиме і розвиток, і, як ми бачимо, захист, і благополуччя нашої країни. Молодим лікарям, що тільки стають до справи надання медичних послуг, хотів би порадити не боятися йти працювати, тому що, які б не були реалії сучасності, професія лікаря – одна з найважливіших у державі і виконання професійних обов’язків по збереженню здоров’я і життя – це надзвичайно відповідальна й почесна справа. І навіть якщо матеріально ви не будете задоволені, то моральне задоволення від виконання почесної місії перекриє усі сумніви».

— Адміністрація  «Козятинської ЦРЛ» у свою чергу щиросердно вітає лікарів із Міжнародним днем лікаря. Ваша професія настільки важлива, що не повинна бути недооціненою, особливо в цей непростий період. Від щирого серця бажаємо здоров’я, бадьорості духу, нових знань, кар’єрного росту, щоб пацієнти поважали, хвалили, любили і дякували! — підсумували у повідомленні

Читайте також:

«Ставляться під загрозу наші пакети по стаціонарних відділеннях»

«Вітаємо Жмеринку, шкода Козятин!» Реакції козятинчан на відкриття відділення малоінвазивної хірургії

«Мова не про покращення зору, а про збереження ока»

З 31 серпня розширюється програма реімбурсації «Доступні ліки»

Слідкуйте за новинами Козятина у Telegram.

Коментарі

keyboard_arrow_up