Розпочався фінансовий аудит Козятинської громади

Розпочався фінансовий аудит Козятинської громади
 • Аудит проводитиме Управління північного офісу Держаудитслужби у Вінницькій області. Відзначають, що у більшості підрозділів аудит не проводився з 2011 року.

З 28 вересня розпочався фінансовий аудит Козятинської міської територіальної громади. 

Його мета — оцінка управління бюджетними коштами, цільового, законного, ефективного та результативного використання ресурсів, досягнення економії бюджетних коштів, ефективності та результативності в діяльності структурних підрозділів, достовірності фінансової та бюджетної звітності, надати консультації.

Період перевірки з січня 2020 року по серпень 2023 року.

Відео дня

— Проведення аудиту вдосконалить і підніме якість бюджетних процесів громади, вкаже на недоліки та резерви, — підкреслила очільниця громади.

 

Читайте також:

У Козятинському ліцеї № 5 відбулася зустріч з Захисником України Віталієм Мартинюком

День села Блажіївка: збирали гроші, молилися, прославляли Збройні сили і Україну

Козятинське училище залізничного транспорту відсвяткувало 145 років

Слідкуйте за новинами Козятина у Telegram.

Коментарі (8)
 • Сергій Мікоян

  хулі там перевіряти?
 • Надежда Якимова

  От і добре ,я тільки щойно писала ,що треба провести аудит .Навіть здогадуюсь який буде результат.
 • Геннадий Ткачук

  Десь на весні  2021 року  мною було зроблено припущення  ,після розуміння не тільки нефаховості цієї місцевої влади ,але нелюдського ставлення до підлеглих ,частина з яких було звільнено -ПО КОМУСЬ ДЗВОНИТЬ ДЗВІН .. Мабуть почули ..Той хто  шельмував отримає своє,результати перевірки ще раз знеславлять Козятинщину .А чи зробить громада висновок ,що обирати собі керманичів слід запитавши в попередніх місцях їх роботи ,хто це такі і що від них чекати ..Бо не може  бути тут свого Гройсмана ,чи  Червонецькоі(Тростянець ).Тут може бути лише місцева людина ,яка любить свій край,людей ,навколишню природу і тварин .А головне не бреше ,робить комфорт в своїй домівці і поблизу неї ,про яку сусіди скажуть -так,ця людина заслуговує бути на верху нашої громади ,ми в цьому впевнені .А не те що зараз в нас ,якій все не на часі ..

  Геннадий Ткачук reply Геннадий Ткачук

  Олег Оркуша скоріше реаліст

  Олег Оркуша reply Геннадий Ткачук

  Геннадий Ткачук а Ви шутнік однако ;)

  Геннадий Ткачук reply Геннадий Ткачук

  Олег Оркуша даремно ,намікаєте на рішалово ?не в цей час ,бо якщо наприклад хтось щось рішить з перевіряючим ,а потім воно вилізе .То відповідальність під час особливого періоду зараз посилена ,терміни покарання тільки реальні -хто захоче за когось відповідати   Реально ?Тому запасаємся попкорном і ждемо ешафот

  Олег Оркуша reply Геннадий Ткачук

  Геннадий Ткачук абсолютно підтримую пораду громаді. От в результативності  перевірки, а точніш чесності перевіряючих маю чи малі сумніви.
 • Володимир Сушко

  Може : Black Rock

keyboard_arrow_up