Марія Лєхова - Всі Статті (1688)

Дата 19 липня ввійшла в історію кількома знаковими подіями та святами. У матеріалі знайдете традиції та прикмети на цей день, а також дізнаєтеся, що не можна робити.

Повідомили, як вимикатимуть світло поточної доби. Окрім цього змінили графік знеструмлень з 15 по 21 липня Енергетики нагадують, що ситуація в енергосистемі залишається складною і тому вимушено застосовуються вимкнення електроенергії у споживачів.

Колектив Козятинської ЦРЛ знову продемонстрував свою небайдужість та підтримку українських захисників. Вони передали військовим потужну чотири хвильову переносну станцію РЕБ, яка допоможе їм у боротьбі з ворожими дронами.

Гуманітарну допомогу для ВПО Козятинської громади отримали 50 сімей. Сюди увійшли ліжка, посуд, побутову техніку та інші речі першої потреби.

Щодня у соціальних мережах з'являються нові фотографії, що відображають міські ритми, мальовничі пейзажі, незвичайні місця, а також яскраві події з життя Козятина. Дивіться нашу добірку фото з інстаграму тижня, що минає.

Сім учасників бойових дій та членів їхніх родин з Вінниччини отримають гранти на розвиток бізнесу. Гранти надаються в рамках програми «Власна справа». Сума гранту для кожного переможця складає 500 тисяч гривень. Завдяки цій програмі буде створено 16 нових робочих місць.

Незважаючи на аномальну спеку та численні застереження рятувальників, палії продовжують свою діяльність. Лише минулої доби на території області збуло 20 пожеж в екосистемах, загальна площа яких сягає понад п'ять гектарів.

Дата 14 липня ввійшла в історію кількома знаковими подіями. Для Вінниці — стала трагічною.

На Вінниччині сьогодні вода забрала життя двох дітей. Нещасні випадки сталися в сусідній Уланівській громаді та під Вінницею на базі відпочинку.

В Україні триває спека, яка найближчими днями сягне піка. Очікується температура до +35+40 градусів і вище без дощів, з палючим сонцем, високою пожежною небезпекою та ймовірними маломасштабними смерчами. Деяке полегшення можливе на заході, півночі України та на Вінниччині, де температура знизиться на кілька градусів. Це триватиме два дні.

keyboard_arrow_up