Звернення до Пузиря

Звернення до Пузиря

Ми, мешканці ПРБ (посьолок робітничої бідноти) через газету звертаємось до голови міської ради Пузиря О. Д. і хочемо запитати: “Чому забрали ощадкасу?

Де людям похилого віку платити комунальні послуги, одержувати пенсію?”

Мешканці району ПРБ, районів СШ №3, СШ №5, автопарку, училища дуже обурені цим рішенням.

У війну, після війни, і до цього часу ощадкаса працювала на ПРБ. Яка неповага до людей цих районів. Хоча ми і живемо на посьолку батраків, але ми люди.

Відео дня

Люди ПРБ всім обділені. Немає зони відпочинку для людей похилого віку. Але можна було б зробити на вул. О. Кошового, де ростуть “гаражі, як гриби”

А чи є на карті Козятина така вулиця? Вона ніколи не ремонтувалась. Світла немає. Коли спускаєшся з траси на вул. О. Кошового, то коси дибом стають в темінь. Це добре місце для маніяка і злодіїв.

Ми вимагаємо повернути ощадкасу!

Слідкуйте за новинами Козятина у Telegram.

Коментарі (3)
  • Anton Borimskiy

    можна подумати що це Пузир вирішуе де банкам закривати свої відділення.
  • Саша Білан

    при такі комісії за комуналку вона вам потрібна?
  • RIA-Козятин

    Новини Козятищини на нашому Телеграм-каналі: https://telegram.me/RIA_kazatin_bot

Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
17:00 Робота у Козятині: свіжі вакансії від козятинських компаній 16:16 «Повне знущання над пасажирами»: козятинчанка про електричку Козятин-Київ 14:02 «Мамо, не плач, я тут, щоб ти там не плакала»: минає рік, як ми втратили Героя Вадима Андрійченка 13:42 Тато приїхав додому на щиті, його вибігли зустрічати маленькі синочки і дочка Від читача 20:52 Вербування підлітків ворогом для скоєння диверсій: кіберполіція попереджає про небезпеку в інтернеті 13:28 У Білопіллі згорів сінник з тонною сіна та домашні речі 12:13 «Розважалки не буде, але ряд заходів ми проведемо» 11:27 Куди йти навчатися Козятинчанам. Вступ 2024 (партнерський проєкт) 10:09 Серед дівчат весь п'єдестал — наш: козятинські легкоатлети знову приїхали з нагородами 09:01 Світло вимикатимуть протягом всієї доби: оновлені години відключень на 25 червня 19:35 Студенти козятинського училища показали кондитерське мистецтво photo_camera 18:50 Юрко Луначевський та Макар Костюк — переможці Всеукраїнського турніру зі змішаних єдиноборств
Дивитись ще keyboard_arrow_right
keyboard_arrow_up