Проблема з підвозом дітей із Садового все ще існує

Проблема з підвозом дітей із Садового все ще існує

На гарячу лінію газети “RIA-Козятин” зателефонували батьки дітей, які проживають в с. Садове, а навчаються в школі-інтернат-гімназії імені Підгорбунського, що знаходиться в с. Сигнал.

Мова йшла про питання підвозу дітей з Садового до навчального закладу. Як виявилося, ще місяць тому це питання обговорювалося з головою районної ради і було вирішено, що школа-інтернат буде підвозити дітей за свій рахунок. Навіть відкрили спецрахунок, на який може будь-хто перераховувати кошти. За бюджетні гроші возити цих дітей не можливо, оскільки вони не належать до території обслуговування даного закладу.

Начальник відділу освіти Козятинської райдержадміністрації Аліна Діденко з приводу цього питання говорить:

— Я знаю, що ці діти підвозяться. Але виникла разова проблема через поломку автобуса та затримка з пальним. Але зараз це питання вирішується. Надалі будемо думати, що робити з цією проблемою, оскільки законодавчо підтверджено, що діти мають навчатися в закладах на тій території, де вони проживають.

Відео дня

Влад Кірган

Слідкуйте за новинами Козятина у Telegram.

Коментарі (1)
  • Олег Береза

    Школа-інтернат-гімназія.Вчителі мають кращий рівень підготовки .Діти та батьки задоволені .Вибирають де краще навчають і де подобається дітям .19 ст п 2 Конституції України -Держава забезпечує право на вибір навчального закладу. Новий Закон  не до кінця  пояснено НВО А Діденко .Право на вибір навчального закладу залишається!
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up