Працюють додаткові волонтерські центри

Працюють додаткові волонтерські центри

Зібрані посилки на передову нашим землякам і добровольчому батальйону ОУН

 

Волонтерський центр “RIA-Козятин” звернувся до керівництва ринку “Хлібодар” відкрити свою філію. Нам пішли назустріч і на ринку відвідувачі та працівники долучились до волонтерської діяльності — придбали цигарки (Прима), сірники, свічки, цукерки типу карамель, рукавиці робочі та інші речі, що вважали за потрібне, та передали хлопцям, що перебувають в зоні бойових дій.

На сьогодні центр діє в адмінкорпусі ринку “Хлібодар”.

Солдати України та центр Волонтерської допомоги “RIA-Козятин” вдячні за порозуміння і дякують всім, хто долучився до збору новорічної передачі нашим захисникам на сході України.

Відео дня

Окрема подяка ПРАТ “Козятинський м’ясокомбінат”. Це підприємство ніколи не відмовляє і долучається до волонтерської діяльності, направленої на допомогу солдатам ЗСУ. Так і цього разу на передову передані консерви та ковбаси загальною вартістю на 16 тисяч гривень.

Долучилась лікарня відновного лікування. Медперсонал також зібрав передачу воїнам.

За це всім велика подяка.

У організації, установи та підприємства, в які ми звертались, наприклад, в суд, рекомендували подати офіційний лист на ім’я керівника і “вони все організують”. Від такої співпраці ми відмовляємося. Вважаємо, що це не є волонтерська діяльність і паплюжить честь і гідність волонтерів. Що таке “Волонтер” яскраво демонструють вище вказані новостворені волонтерські центри.

До речі, в “дровах” (кафе в ценрі міста Козятина) представники нацменшини на наше прохання заявили, що кожної неділі або один раз в тиждень відправляють посилки, волонтерствують. Ми їм дякуємо і не сумніваємося, що вони добросовісні волонтери.

У свою чергу з передової солдат (псевдо “Шило”) з п’ятого батальйону ДУК шле свої вітання козятинчанам і дякує волонтерському центру “RIA-Козятин” за сприяння в боєздатності воюючого підрозділу Збройних сил України.

Перші почилки відправлені нашому земляку Сергію Трофимчукук та батальйону ОУН.

Окрема подяка волонтерському центру Миколаївської школи та ГО "Рідне місто" за поробки і малюнки дутей з Іноваційного центру розвитку дитини.

 

Слідкуйте за новинами Козятина у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up