Пасивна влада у Флоріанівці гальмує ремонт клубу

Пасивна влада у Флоріанівці гальмує ремонт клубу

На гарячу лінію газети “RIA-Козятин повідомили, що в селі Флоріанівки не працює будинок культури, він визнаний аварійним.

Діти села, які відвідують гуртки і  займаються художньою самодіяльністю, набувають майстерності тепер в місті Козятині.

Так прокоментував ситуацію з флоріанівським будинком культури один батько. Його дитя кожен раз в дні занять їздить у Козятин електричкою.

Про ситуацію з будинком культури села Флоріанівки нам відомо. Улітку минулого року журналісти нашого видання приїздили за вказаною адресою. У день, коли там були, на сцені дівчатка шліфували хореографічну композицію до дня “Купали”. Виявилося, що весь будинок культури аварійним не являється, тільки одна його частина.

Відео дня

Сільська рада в минулому році виділила 20 тисяч гривень на проектну документацію. На даний час проект ремонтних робіт готовий. Щодо самих ремонтних робіт, кошти не виділені. За словами голови сільради Віктора Нагорного, обіцяли з коштами допомогти в районі.

— Та поки позитивного для нас рішення районною радою не прийнято. На Новий рік в будинку культури поставили новорічну ялинку, там же проходив і святковий концерт, — каже він.

Роз’яснив ситуацію керівник відділу культури і туризму Козятинської РДА Володимир Воронов.

— За нинішніми законами, щоб виділити кошти, заінтересована сторона повинна написати проект і виграти тендер, — каже він. — Тендер це конкурс, який виграють не всі. Потрібно так написати проект, щоб виграти його. Якщо заінтересована сторона буде вести себе пасивно, то гроші не отримає. У селі Флоріанівці на ремонт будинку культури потрібні незначні кошти. За оцінками фахівців, десь до 250 тисяч гривень. Проявіть ініціативу — напишіть проект і наболіле питання здвинеться з мертвої точки.

Слідкуйте за новинами Козятина у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up