Чому силове тренування ефективніше за аеробне?

Чому силове тренування ефективніше за аеробне?

Привести тіло в гарну фізичну форму можливо тільки при поєднанні збалансованого харчування та регулярного фізичного навантаження. Можна займатися бігом, плаванням, аеробікою, їздою на велосипеді, ходьбою на лижах — це все аеробні навантаження.

Але заняття в тренажерному залі на тренажерах та з вільними вагами (гантелями, штангами) значно ефективніші.

При силовому тренуванні метаболізм підвищується на 15%. Це значно більше, ніж при аеробному, після якого через 40-60 хвилин цей процес закінчується. Силове тренування дає ріст м’язової маси, а значить, йде оновлення клітин. Кожні 10 років людина втрачає від 1 до 2 кілограмів м’язової маси. Ось звідки береться вислів “зсохся на старості років”. Втрата м’язової маси несприятливо позначається на життєдіяльності організму. Адже чим більше м’язової тканини, тим менший ризик набрати “добротний” жировий прошарок. М’язи виділяють тепло й тим самим спалюють калорії. Отже, знижують відсоток жирової тканини й прискорюють інтенсивність обмінних процесів. Тільки не плутайте м’язову масу, яка набута завдяки стероїдам. Тут йдеться про здорові натуральні м’язи. Висновок — чим більше м’язів (натуральних!), тим кращим буде метаболізм. А ті, хто регулярно займається в тренажерному залі або дає будь-які інші фізичні навантаження, не наражають себе на небезпеку з кожним роком додавати вагу. Та й в старості будуть відчувати себе набагато здоровішими й фізично витривалішими.

Але є одне правило: займатися треба не менше 3 годин на тиждень! Інакше не чекайте швидких результатів.

Відео дня

Якщо збираєтесь на тренування, не забудьте поїсти, але обов’язково не пізніше, ніж за годину до фізичних вправ. Тоді в роботу підуть ті вуглеводи, які ви вжили. У іншому випадку, наївшись безпосередньо перед тренуванням, працювати будуть ваші власні калорії. Які ви накопичили рівно стільки, скільки вам потрібно для вироблення енергії та нормальної життєдіяльності організму. У такому разі тренування йде не на користь, а дещо й на шкоду. Після фізичних вправ вживайте їжу через 40 хвилин.

Слідкуйте за новинами Козятина у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up