Культура

Писанкарки, кажуть, що писанка це—оберіг родини. символ сонця, любові, краси, добра, щастя, радості і весняного відродження. У міфах багатьох народів світу саме яйце є світотворним початком Пасхи. Наші майстрині писанкарства Валентина Одинська та Лідія Мельник впевнені, що оволодіти мистецтвом писанкарства за бажанням може кожен в тому числі і діти. Саме для них вони провели у міському парку майстер клас з писанкарства.

На заняття гуртка декоративно-прикладного мистецтва, що функціонує в будинку культури села Козятин ми потрапили випадково. Тут працює два гуртки: декоративно-прикладного мистецтва та художній. Веде їх директор будинку культури Наталія Горецька.

Реалії. На гарячу лінію газети «RIA Козятин» надійшло повідомлення про те, що вже майже рік протікає дах спортзалу у Сестринівській гімназії. «Спортзал є, але через протікання проводити в ньому спортивні заняття немає можливості. І ніхто там нічого не робить. Приїдьте і побачите все на власні очі» 

Допомога армії. У міському терцентрі перед різдвяно-новорічними святами ми часті гості. Кожного разу для пацієнтів центру соціального обслуговування тут проводять майстер-класи. Нині тут плетуть маскувальні сітки.

У середу, 20-го грудня, родини загиблих Героїв прийшли до міського голови, щоб отримати відповідь на свої запитання. Пройшло 22 місяці повномасштабної війни, а матері загиблих воїнів схиляються до думки, що майже нічого не зроблено. Як пройшла зустріч і в чому дійшли згоди у нашій розповіді.

На День гідності та свободи, 21 листопада в актовій залі Козятинського міжрегіонального вищого професійного училища залізничного транспорту відбувся захід «Ми гідність пронесемо крізь віки», присвячений Дню Гідності та Свободи.

Козятин у фото. Періодично ми об’їжджаємо наше місто і його околиці в пошуках цікавих фото. Цього разу більшість фото робили за дорученням козятинчан. Під приціл наших камер потрапили «горіла рампа», те, що залишилось від заправки «Дукан», сухе гілля майже у всіх мікрорайонах міста та парк «Світанок» у Непедівці

В суботу, 23 вересня, наше місто відвідали 2 музичні колективи, які збирали гроші на потреби ЗСУ. Якщо співаки навпроти «Фори» в нашому місті часті гості, то дитячий духовий оркестр Браїлівського будинку культури в Козятин приїхав вперше і відразу завоював симпатії козятинчан.

Скільки Медведівці років достеменно не відомо, але цими вихідними відзначали іменини села. Нині, на другий рік повномасштабної російської навали, в Медведівці 90 відсотків жителів становлять жінки. Прекрасні і премудрі роблять все, щоб допомогти ЗСУ і якнайшвидше повернути своїх хлопців з перемогою додому. А День села чим не привід, щоб зібрати захисникам України допомогу.

Ми підготували для вас п'ять документальних фільмів, які допоможуть вам глибше пізнати свою країну. Ці стрічки розповідають про мову, національну ідентичність, вишиванки, стародавні традиції та колективні події, що залишили свій слід у нашій пам'яті.

keyboard_arrow_up