Культура

На День гідності та свободи, 21 листопада в актовій залі Козятинського міжрегіонального вищого професійного училища залізничного транспорту відбувся захід «Ми гідність пронесемо крізь віки», присвячений Дню Гідності та Свободи.

Козятин у фото. Періодично ми об’їжджаємо наше місто і його околиці в пошуках цікавих фото. Цього разу більшість фото робили за дорученням козятинчан. Під приціл наших камер потрапили «горіла рампа», те, що залишилось від заправки «Дукан», сухе гілля майже у всіх мікрорайонах міста та парк «Світанок» у Непедівці

В суботу, 23 вересня, наше місто відвідали 2 музичні колективи, які збирали гроші на потреби ЗСУ. Якщо співаки навпроти «Фори» в нашому місті часті гості, то дитячий духовий оркестр Браїлівського будинку культури в Козятин приїхав вперше і відразу завоював симпатії козятинчан.

Скільки Медведівці років достеменно не відомо, але цими вихідними відзначали іменини села. Нині, на другий рік повномасштабної російської навали, в Медведівці 90 відсотків жителів становлять жінки. Прекрасні і премудрі роблять все, щоб допомогти ЗСУ і якнайшвидше повернути своїх хлопців з перемогою додому. А День села чим не привід, щоб зібрати захисникам України допомогу.

Ми підготували для вас п'ять документальних фільмів, які допоможуть вам глибше пізнати свою країну. Ці стрічки розповідають про мову, національну ідентичність, вишиванки, стародавні традиції та колективні події, що залишили свій слід у нашій пам'яті.

Громада села Сигнал у середу, 2 серпня, відзначила День села. Іменини Сигналу — 197 — років припали на 18-ий місяць повномасштабного російського вторгнення. Тож запрошені артисти на цьому заході співали патріотичних пісень.

Козятин у фото. Періодично ми об’їжджаємо наше місто в пошуках цікавих фото. Цього разу під приціл камер потрапили спортзал «Локомотив», діти в парку залізничників, двір будинку Героїв Майдану 17 та клумба, яку з запізненням полили

Громадські туалети у нашій громаді тема не нова. Вона піднімалася кожного разу, коли до нас зверталися люди. От і цього разу незадоволеними були пасажири автобуса Сестринівського напрямку. Ми перевірили ще декілька вбиралень. Є хороші безкоштовні і є такі, що не варті плати.

Ірина Кос-Лобозінська киянка з козятинським корінням. У нашому місті пройшло її дитинство і юність. В Козятині вона зробила перші кроки у мистецтві рухів тіла. Відчувала, що в хореографії має великий потенціал і для подальшого росту приїхала в столицю. Зараз вона може сказати, що через війну, лише частково збулися її мрії.

Цьогорічний День вишиванки припадає на 18 травня. У культурі Козятинської громади повідомили, які заходи у цей день проведуть у Козятині

keyboard_arrow_up