Героїчне серце перестало битися на 46 році життя. Минає річниця з дня загибелі Леоніда Галайчука

Героїчне серце перестало битися на 46 році життя. Минає річниця з дня загибелі Леоніда Галайчука
 • Рік тому,  26 лютого 2023 року на 46 році життя перестало битися героїчне серце Леоніда Галайчука — Воїна з Блажіївки Самгородоцької громади
 • Леонід воював на Миколаївському та Херсонському напрямках. Отримав декілька контузій. Після лікування потрапив на Східний фронт. Відбув декілька ротацій на нульових позиціях. На останній отримав сильне поранення. Майже самотужки вибрався з лінії вогню. Потрапив у шпиталь Дніпра, потім в обласну лікарню імені Пирогова, де переніс 5 операцій.
 • Пам'ятаємо...

— Добра, світла пам’ять про загиблого воїна-земляка назавжди залишиться в наших серцях. Сьогодні 26 лютого минає рік як перестало битися мужнє серце випускника нашої школи 1993 року Галайчука Леоніда Васильовича (20.08. 1976 р. – 26.02. 2023р.), справжнього патріота, який став до боротьби за вільну, демократичну, чесну Україну, віддавши найдорожче, що мав, — своє життя… — пишуть у Зозулинецькій гімназії

Про Героя

Леонід Галайчук народився 20 серпня 1976 року у с. Блажіївка.

З вересня 1983 року до травня 1991 року навчався у Блажіївській загальноосвітній школі. Після закінчення 9 класу продовжив навчання у Зозулинецькій середній загальноосвітній школі. У 1993 році вступив до Гущинецького вищого професійного училища.

Відео дня

Протягом 1994-1996 р.р. проходив військову службу у лавах Збройних Сил України. Після строкової служби працював у СФГ «Фортуна» с. Блажіївка.

З 2000 року працював водієм у СТОВ « Хлібороб» с. Зозулинці. Протягом 2014-2015 років проходив військову службу у зоні АТО.

Від початку повномасштабного вторгнення росії в Україну був мобілізований на службу.

Служив у 59 бригаді, окремому 10 батальйоні 1 механізованої роти. Воював на Миколаївському та Херсонському напрямках. Отримав декілька контузій. Лікувався у Вінницькому шпиталі та проходив реабілітацію в м.Хмільник.

Після лікування потрапив на Східний фронт. Відбув декілька ротацій на нульових позиціях. На останній ротації отримав сильне поранення. Майже самотужки вибрався з лінії вогню. Потрапив у шпиталь м. Дніпра. Потім був переведений в обласну лікарню ім. М. Пирогова, де переніс 5 операцій. Мужньо до останнього боровся за життя. Та на жаль, 26 лютого 2023 року на 46 році життя перестало битися героїчне серце.

27 лютого 2023 року Герой повернувся назавжди на свою маленьку Батьківщину – у село Блажіївку. Земляки зустрічали Героя на колінах, створивши коридор шани.

— Він був справжній патріот Батьківщини. Воїн Світла, який до останнього подиху виявляв стійкість, мужність і любов до України, її народу та власної сім’ї, піднявся до Небесної когорти Героїв заради переможного миру і процвітання рідної землі. Нехай добрий, світлий спомин про мужнього захисника стане сильнішим за смерть і назавжди залишиться в пам’яті рідних, колег, друзів, бойових побратимів, усіх, хто знав його, любив і шанував. Сумуємо разом із Вами, низько схиляємо голови в скорботі!

Читайте:

Минула друга річниця загибелі нашого Захисника Дениса Прилуцького

У Самгородоцькій громаді відкрили меморіальний комплекс воїнам російсько-української війни

Живі, допоки пам’ятаємо. В Глухівцях з портретами 24-ох Героїв створили Алею Пам'яті

Слідкуйте за новинами Козятина у Telegram.

Коментарі (8)
 • Марина Волынец

  Вічна пам'ять герою, низький уклін вам солдате! Царство небесне, щирі співчуття рідним.
 • Інна Осьмірко

  Вічна пам'ять Герою 🕯
 • Раїса Базелюк

  Вічна пам'ять Герою.
 • Читач52

  Вічна і світла пам'ять Герою України. Низький доземний уклін нашому захиснику

keyboard_arrow_up