У Вінниці розпочався обласний конкурс спортивної фотографії

У Вінниці розпочався обласний конкурс спортивної фотографії

Розпочався обласний етап Всеукраїнського конкурсу спортивної фотографії. Його організатором виступає відділення Національного олімпійського комітету України.

 

Прийом фотографій, які мають бути зробленими протягом 2018 року, триває до першого жовтня. Їх необхідно надсилати в електронному вигляді за адресою: [email protected]. Зокрема, файли у форматі JPEG, не менше ніж 2400 х 3600 пікселів. Колаж та комп`ютерна графіка не допускаються, за винятком необхідної корекції кольору та контрасту.

Конкурс проводиться окремо серед фотографів-професіоналів, аматорів, дітей (до 16 років). Сюжети світлин мають будуватися навколо таких тем: спорт, Олімпійський рух, активне та спортивне дозвілля. Один учасник може представити не більше п’яти фотографій.

Фотороботи розглядатиме компетентне обласне журі на чолі із головою відділення НОКУ дворазовим срібним олімпійським призером Павлом Хникіним. По традиції до нього також увійдуть професіонали із місцевого фотоклубу «Обрій», відомі вінницькі спортсмени, тренери і керівники галузі. Сім лауреатів обласного спортивного фотоконкурсу наприкінці року отримають грошові премії. Також кращі фотороботи за підсумками місцевого етапу (не лише призерів!) будуть представлені на фіналі Всеукраїнського конкурсу спортивної фотографії, яке очолює олімпійський чемпіон Сергій Бубка І також мають шанс бути відзначеними!

Відео дня

Євгеній МИХАЙЛІВ

Слідкуйте за новинами Козятина у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up