Запрошують на службу в поліцію

Запрошують на службу в поліцію

3 10 вересня 2018 року розпочато набір у поліцію на зайняття вакантних посад поліцейських секторів реагування патрульної поліції (ДАЛІ – СРПП), поліцейських ізоляторів тимчасового тримання (ДАЛІ – ІТТ) ГУНП у Вінницькій  області

Основні службові обов’язки поліцейського СРПП:

· швидке та ефективне реагування на правопорушення, патрулювання визначеної території для забезпечення публічної безпеки і порядку;

· забезпечення безпеки дорожнього руху, здійснення контролю стану дорожньої інфраструктури, виїзди на виклики громадян, надання невідкладної допомоги громадянам, здійснення заходів, спрямованих на розкриття злочинів по гарячих слідах, протидія злочинності;

· здійснення превентивних заходів (перевірка осіб, що перебувають під адміністративним наглядом, перевірка власників зброю тощо).

Відео дня

 

Основні службові обов’язки поліцейського ІТТ:

· приймання затриманих і взятих під варту осіб до ІТТ;

· забезпечення гарантованих Конституцією України прав і законних інтересів затриманих осіб;

·  недопущення перебування в камерних блоках сторонніх осіб і предметів;

·  забезпечення додержання особами, які перебувають у камерах, внутрішнього розпорядку;

·  забезпечення охорони та конвоювання осіб, підозрюваних у вчиненні кримінального правопорушення, осіб, відносно яких обрано запобіжний захід тримання під вартою, осіб, які вчинили адміністративне правопорушення під час судових засідань, проведення слідчих дій за межами спеціальних закладів, у лікувальних закладах та під час проведення судово-психіатричних експертиз.

 

Вимоги до кандидатів:

•   громадянство України, вік від 18 років, повна загальна середня освіта, вільне володіння українською мовою, відсутність офіцерського військового чи спеціального звання, знання Конституції України, ЗУ «Про Національну поліцію», ЗУ «Про запобігання корупції», Кодексу України про адміністративні правопорушення. Для поліцейських СРПП – наявність водійського посвідчення категорії «В».

 

Ми пропонуємо:

·   заробітну плату для поліцейських СРПП та поліцейських ІТТ від 8000 грн. (після успішного проходження первинної професійної підготовки);

·   соціальне забезпечення згідно діючого законодавства, професійну підготовку за міжнародними стандартами, можливість отримання вищої освіти у ВНЗ зі специфічними умовами навчання, які здійснюють підготовку поліцейських, перспективу кар’єрного росту.

 

Прийом анкет та документів триває: з 10  по 28 вересня 2018 року.

Для участі у конкурсі необхідно заповнити онлайн-анкету на сайті https://nabir.np.gov.ua та у визначений термін подати необхідні документи до ГУНП у Вінницькій області, за адресою: м. Вінниця, вул. Театральна, 10,  каб. №111.

У разі виникнення питань при заповненні онлайн-анкети, а також для отримання будь-якої іншої додаткової інформації щодо конкурсу, Ви можете звернутись  за телефонами (0432) 594-222; (067) 430-52-67; (073) 311-74-06.

Слідкуйте за новинами Козятина у Telegram.

Коментарі (1)
  • RIA-Козятин

    Новини Козятищини на нашому Телеграм-каналі: https://telegram.me/RIA_kazatin_bot

Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
Дивитись ще keyboard_arrow_right
keyboard_arrow_up