Уряд виділив 1,2 млрд грн на програму протезування

Уряд виділив 1,2 млрд грн на програму протезування

Уряд у 2019 році направив 1,2 млрд грн на забезпечення протезуванням воїнів, які постраждали внаслідок російської агресії на Сході України, та людей з інвалідністю

Про це сьогодні, 10 липня, під час візиту до Харкова повідомив прем’єр-міністр Володимир Гройсман.

"Питання дуже актуальне - забезпечення наших людей всіма засобами протезування. Насправді у нас є серйозна наукова база, але у нас не було необхідного обладнання, щоб давати кращі вироби для тих людей, хто їх потребує. І це питання внутрішнє", - сказав Гройсман.

Він зазначив, що у минулому році держава виділила Харківському науково-дослідницькому інституту протезування 60 млн грн, за які було придбано обладнання, у цьому році інститут отримав ще 70 млн грн. "І таким чином це найкращий науковий центр, який володіє всіма сучасними технологіями для забезпечення відповідними засобами протезування наших воїнів, які постраждали внаслідок війни від нападу Росії, людей з інвалідністю", - зазначив прем’єр.

Відео дня

Він також додав, що була змінена система забезпечення протезуванням для людей. "Раніше було замовлення на підприємство, вони собі там щось робили, а люди в принципі не завжди отримували якісні вироби. Зараз система така: за кожною людиною, у якої є проблема, йдуть кошти. Є каталоги найкращих виробів, людина обирає за своїми параметрами, а держава сплачує. На ці цілі ми виділили 1 млрд 200 млн грн (цього року – Ред.) і фактично сьогодні, якщо у нас була потреба закуповувати такі засоби за кордоном, то сьогодні інституті разом з колегами виробляє ці вироби високого ґатунку", - сказав Гройсман.

Слідкуйте за новинами Козятина у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up