Укрзалізниця змінила логотип

Укрзалізниця змінила логотип

«Оновлений логотип зберіг генетичний код та дає сигнал клієнтам і партнерам, що Укрзалізниця змінюється», – Євген Кравцов

Так було...

Оновлений логотип Укрзалізниці 27 вересня презентували ЗМІ та громадськості керівник ПАТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов, голова наглядової ради товариства Шевкі Аджунер та директор креативної агенції Galagan Наталія Закашанська. У заході взяв участь заступник міністра інфраструктури Юрій Лавренюк.

Відео дня

Оновлений логотип, за словами Євгена Кравцова, є символом змін Укрзалізниці.  Його вже можна побачити на новому рухомому складі: вагонах та локомотивах. Утвердження підприємства у статусі публічного акціонерного товариства, сучасне позиціонування на ринку відповідно до вимог часу, стало об’єктивною необхідністю зміни візуального образу компанії. Відтепер ним є стилізовані літери «У» та «З», виконані унікальним шрифтом, і локомотив, що рухається вперед.

«Ми не змінюємо логотип, а оновлюємо його, щоб залишити генетичний код та дати сигнал клієнтам і партнерам, що Укрзалізниця змінюється. Ми не витратили на його розробку жодної гривні з бюджету компанії. Логотип символізує рух Укрзалізниці вперед, є символом того, що Укрзалізниця є локомотивом держави. Маю завдання, як керівник компанії, спільно з наглядовою радою зробити компанію сучасною. Ми активно будуємо нові вантажні та пасажирські вагони, виводимо на маршрути нові локомотиви. Тепер всі охочі зможуть відстежити за новим логотипом, наприклад, скільки додалося саме нового рухомого складу. Запровадження нового логотипу є своєрідною точкою відліку, яка дає можливість побачити реальність змін у компанії», – зазначив Євген Кравцов.

 За словами голови наглядової ради Шевкі Аджунера, ці зміни демонструють рух Укрзалізниці в напрямку модернізації та її орієнтованість на клієнта. «Хочемо донести, що Укрзалізниця сучасна, сильна та клієнтоорієнтована. Дякую партнерам, які допомогли створити її оновлений логотип», - наголосив Шевкі Аджунер.

Заступник міністра інфраструктури Юрій Лавренюк зазначив, що  міністерство підтримує курс розвитку Укрзалізниці. «Для громадян вона має асоціюватися з оновленням. Відреставровані вокзали, нові локомотиви та вагони будуть містити новий логотип, і це свідчитиме про конкретні справи нової команди Укрзалізниці. Це правильний крок з боку керівництва компанії», – зазначив він.

За словами директора креативної агенції Galagan Наталії Закашанської, оновлений логотип базується на принципах мінімалізму. Лаконічність дозволить бути більш впізнаваним, зручнішим у відтворенні, ефективнішим для подальшої комунікації. Унікальну айдентику також підкреслить фірмовий колорит, за основу якого було взято синій колір (колір індиго).

Логотип Укрзалізниці змінюється вперше за останні двадцять років. Він буде єдиним для всієї компанії, її регіональних філій та філій. Такий підхід має консолідувати всі підрозділи товариства, багато з яких раніше мали свій окремий знак.

 Довідка:

ПАТ «Укрзалізниця» – головний перевізник країни. Наразі компанія забезпечує 82% вантажних і майже 50% пасажирських перевезень, які здійснюються всіма видами транспорту. За обсягами вантажних перевезень українська залізниця займає четверте місце на Євразійському континенті, поступаючись лише залізницям Китаю, Росії та Індії.

Слідкуйте за новинами Козятина у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
20:01 Міністр МВС України призначив «Фіна» з Козятина своїм радником 19:01 Зима — найкращий час лікувати алергію 18:33 Живий коридор Слави для Героя: додому повертається Олексій Васільєв 16:05 Мороз, сніг та ожеледиця. На Вінниччину йде похолодання play_circle_filled Від читача 17:40 Кіберполіцейські Хмельниччини запобігли продажу унікального артефакту 15:28 Козятинчани без води. Стався прорив на магістральному трубопроводі 14:50 Жалоба. Загинув Герой з Козятинської громади Павло Вечера 13:37 Оформити паспорт стало дорожче 13:30 «Золотом платили, коли робили фундамент». Історія Уманського будинку photo_camera 12:02 Як у давнину на Козятинщині сорочки вишивали photo_camera 10:20 «Я не буду правити, тільки церкву не чіпайте». Про отця з Іванковець, який врятував святиню 09:40 Які аналізи та дослідження треба робити щороку? Склали для вас чек-лист 08:22 Не сваріться, а спостерігайте за синичками. Історія, традиції та заборони 2 січня
Дивитись ще keyboard_arrow_right
keyboard_arrow_up