У Козятині буде стаціонарний сервісний центр МВС

У Козятині буде стаціонарний сервісний центр МВС
  • У травні Козятинська міська рада клопотала до Міністерства цифрової трансформації України про отримання державної субвенції на встановлення обладнання Козятинським ЦНАПом для надання послуг, віднесених до компетенції Міністерства внутрішніх справ.
  • Серед основних функцій та послуг – видача та обмін посвідчень водія, реєстрація та перереєстрація транспортних засобів.

Вже декілька років поспіль козятинчани, через відсутність у місті сервісного центру МВС, для отримання правовстановлюючих документів,змушені їхати до Вінниці аби до Бердичева. Або чекають своєї черги до спеціалістів мобільного сервісного центру, що періодично приїжджають до Козятинського ЦНАПу.

Відтепер ситуація докорінно зміниться

- Ініціатива Козятинської міської ради перемогла у конкурсному відборі і отримає фінансування з державного бюджету на організацію ініційованого проекту! УВАГА: проект «Розширення надання адміністративних послуг через ЦНАП – запорука прозорості влади» отримав 100%-ВЕ ФІНАНСУВАННЯ (а це 264 тисячі гривень) з державного бюджету! 💰З міського бюджету при цьому не витратиться ні копійки!

Відео дня

Слід зауважити, що за результатами розгляду клопотань комісією Мінцифри відібрано 165 громад, які у 2021 році отримають фінансування з державного бюджету на розвиток центрів надання адміністративних послуг на загальну суму 231 мільйон гривень.

Слідкуйте за новинами Козятина у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up