Споживачам нагадують про час передачі показів лічильника

Споживачам нагадують про час передачі показів лічильника
  • У «Вінницяобленерго» інформують про час передачі показів лічильника
  • Він триватиме від 29 червня і до 3 липня включно

Зважаючи на епідеміологічну ситуацію споживачам пропонують низку найзручніших дистанційних способів передачі, які функціонують в он лайн -режимі. За їх допомогою Ви зможете і передати покази для звіту за використану електроенергію, і переглянути баланс по вашому особовому рахунку без необхідності відвідування електромереж.

1.Передача показів через чат-боти в месенджерах Viber (http://vb.voe.com.ua) та Telegram (http://t.me/pat_voe_bot). Для реєстрації в чатах достатньо обрати найзручніший з них, ввести номер мобільного телефону (одноразово) та наприкінці кожного місяця передавати актуальні покази лічильника.
(У користувачів чат-ботів з’являться можливості: нагадування щодо строків подачі показів; прикріплення фотографії лічильника для уникнення неправильно виставлених рахунків; отримання інформації щодо заборгованості за сплату електроенергії, можливого подальшого відключення, планових відключень, аварійних відключень та термінів їх усунення, зміни тарифів та законодавства в галузі енергетики).

2.Сервіс передачі показів через особистий кабінет, що на web-сайті https://svitlo.voe.com.ua/
Загалом усі способи передачі показів електролічильника відображені на сайті нашого підприємства https://voe.com.ua/sposoby-peredachi-pokaziv

Відео дня

— Шановні споживачі, не зволікайте , адже конкурс, оголошений АТ "Вінницяобленерго" «Найсумлінніший споживач - 2020» триватиме впродовж трьох місяців (з 29 червня до 25 вересня 2020р.) з розіграшами призів та врученнями винагород. Учасником конкурсу може стати кожен побутовий споживач АТ «Вінницяобленерго», який своєчасно передає покази електролічильника. https://www.facebook.com/vinoblenergo/posts/2659189140966422. Вчасна подача показів - це гарантія точності й коректного нарахування платежів за спожиту електроенергію, а також Вашого спокою. Будьте здорові і дякуємо, що Ви з нами!, — йдеться в повідомленні

Читайте:

Слідкуйте за новинами Козятина у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up