Сьогодні знову судили голову райради (оновлено)

Сьогодні знову судили голову райради (оновлено)

Засідання відбулося  о 14.30 23 листопада. Суддя — пані Воронюк.Суд вініс оправдальний вирок..Чи буде оскарження вироку прокурором та поліцією покаєе час на протязі 10 днів..

Мафіакратія - це держава організованих злочинців. Саме вони складають кістяк і її основу. Вони - носії прихованої ідеології: пограбування підданих лохів в максимально-можливих масштабах. Мафія безсмертна, її влада непохитна, бидло повинно бути в загоні, менше народу - більше кисню і т.д. і т.п. Мафіакратія можлива тільки в кримінальному суспільстві, в якому більшість населення визнають корупційний консенсус (всі ми грішні, всі люди роблять це, кради (живи) і дай красти іншим). Корупційних консенсус - наслідок наростаючої в товаристві ціннісної дезорієнтаціі і аномії. Союзи мафіакратичних еліт на базі своїх чітко виражених класових інтересів можуть формувати регіональні, транснаціональні і навіть глобальні блоки і розігрувати перед масами , одним їм зрозумілі, криваві політичні спектаклі. Презумпція невинуватості (а точніше - невловимості) - наріжний камінь політичної системи мафіакратіі. Вона дуже поважає і законність, і право - але для нездатних перестрибнути цю загону лохів і бидла. Головна заповідь мафіакрата - клянись, але не попадайся! Здатність замітати сліди і йти від відповідальності - це твій вступний ценз в еліту (інших не беруть). Саме цим реальний пацан (людина) відрізняється від бидла і бадилля.
Посилання на джерело: https://koziatyn.info/Podii/sogodni-znovu-sudyat-golovu-rayradi-10654774.html

Відео дня
v class="embed-responsive embed-responsive-16by9">

 

 

Слідкуйте за новинами Козятина у Telegram.

Коментарі (2)
 • Олег Орлуша

  Влад! Не смешите мой дряблый зад,  суд для мафика это обычная постановка, для большей убедительности, что придать слободянюку больше  крутизны, это же шоу, тот же Дом -2.....а, где роль собчак играет   судья.  Обижать через суд конечно  депутат юлчишин мафика пока  не даст, он просто пользует  зад мафика   в своих целях и выхаркает как застрявшую соплю через носоглотку.
 • Влад Лісовий

  Мафіакратія - це держава організованих злочинців. Саме вони складають кістяк і її основу. Вони - носії прихованої ідеології: пограбування підданих лохів в максимально-можливих масштабах.

  Мафія безсмертна, її влада непохитна, бидло повинно бути в загоні, менше народу - більше кисню і т.д. і т.п.

  Мафіакратія можлива тільки в кримінальному суспільстві, в якому більшість населення визнають корупційний консенсус (всі ми грішні, всі люди роблять це, кради (живи) і дай красти іншим). Корупційних консенсус - наслідок наростаючої в товаристві ціннісної дезорієнтаціі і аномії.

  Союзи мафіакратичних еліт на базі своїх чітко виражених класових інтересів можуть формувати регіональні, транснаціональні і навіть глобальні блоки і розігрувати перед масами , одним їм зрозумілі, криваві політичні спектаклі.

  Презумпція невинуватості (а точніше - невловимості) - наріжний камінь політичної системи мафіакратіі. Вона дуже поважає і законність, і право - але для нездатних перестрибнути цю загону лохів і бидла.

  Головна заповідь мафіакрата - клянись, але не попадайся! Здатність замітати сліди і йти від відповідальності - це твій вступний ценз в еліту (інших не беруть).

  Саме цим реальний пацан (людина) відрізняється від бидла і бадилля.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
Дивитись ще keyboard_arrow_right
keyboard_arrow_up