Що очікує долар, євро та рубль на наступному тижні (30 квітня - 5 травня)?

Що очікує долар, євро та рубль на наступному тижні (30 квітня - 5 травня)?

Наступного тижня робочими будуть тільки два дні: четвер, 2 травня, та п'ятниця, 3 травня. Всі інші дні - вихідні.
 

Настільки короткий робочий період навряд чи зможе забезпечити підвищений інтерес до іноземної валюти, повідомляє сайт «Курс грошей». Крім того, в перший робочий день травня на міжбанківському валютному ринку очікується підвищена пропозиція іноземної валюти, що сприятиме продовженню зміцнення національної валюти і падіння вартості американського долара до гривні.

Передбачуваний діапазон коливань ціни готівкового долара на наступному тижні - 26,40-27,00 гривень за долар. Курс євро в Україні буде орієнтуватися на світовий валютний ринок FOREX. Очікується, що євро в світі на наступному тижні може дещо скоригувати своє падіння до долара. Передбачуваний діапазон коливань - 1,1090-1,1335 долара за євро.

 В Україні готівковий євро будуть продавати за ціною від 29,50 до 30,20 гривень за один євро. Що стосується курсу російського рубля, аналітики очікують відновлення тренда на падіння рубля до долара. Наступного тижня передбачуваний діапазон коливань рубля - 63,50- 65,50 рублів за долар, але в перспективі можливе падіння до 67 рублів за долар.

Відео дня

В Україні готівковий рубль на наступному тижні будуть продавати за ціною 4,05-4,20 гривень за 10 російських рублів.
Ольга БОБРУСЬ

Читайте ще:

Йди в ногу з часом! Обирай професію майбутнього ​​​​

Слідкуйте за новинами Козятина у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up