На території Козятинщини поліцейські проводять профілактичні заходи «Перевізник»

На території Козятинщини поліцейські проводять профілактичні заходи «Перевізник»
  •  У період з 20 вересня по 4 жовтня на території обслуговування козятинського відділення поліції (Козятинська, Махнівська, Глуховецька та Самгородоцька громади), проводиться комплекс заходів під назвою «Перевізник»
  • Перевіряють пасажирський автотранспорт та водіїв.
  • Особлива увага приділяється підготовці автобусів перед виїздом на маршрут, зберіганню транспорту за місцем стоянки, організації передрейсового контролю технічного стану транспортних засобів

Як повідомляють козятинські поліцейські, метою цих заходів є профілактика порушень Правил дорожнього руху та правил перевезення пасажирів водіями  маршрутного транспорту. 

Разом з перевірками інспектори проводять профілактичні бесіди із водіями. Наголошують на важливості дотримання Правил дорожнього руху та перевезення пасажирів, обов'язкового проходження медичного огляду.

— Правоохоронці звертаються до громадян з проханням повідомляти на спецлінію «102» про виявлені факти неналежного технічного стану громадського автотранспорту та підозрілу поведінку водіїв, порушення ними правил дорожнього руху. Бажаємо вам безпечних та приємних подорожей!

Відео дня

Нагадаємо, днями поліцейські провели операцію «Маячок» та відвідали школярів

Читайте також:

Говорили з дітьми та перевіряли раніше судимих. Один день з офіцером громади

На службі 13 офіцерів. Розповідаємо, хто і де забезпечує громадський порядок на Козятинщині

Слідкуйте за новинами Козятина у Telegram.

Коментарі

keyboard_arrow_up