Футзалівці показали, хто на що годний

Футзалівці показали, хто на що годний

В передостанній день 2018 року в спортзалі залізничного училища знову грали в зимовий футбол.

У 2 турі відкритого кубка міста Козятина з футзалу зустрілися команди “Бабур-буд” (Козятин) - ”Новий стиль” (Кордишівка), “Поклик серця” (Козятин) -”Колос” (Махнівка), ГС КМФФ (Козятинська міська федерація футболу) - КСВ (Курінний Сергій Володимирович - Козятин), “Маяк” (Глухівці) - ”Факел” (Козятин). Саме в такій послідовності команди виходили на манеж спортивного майданчика.

“Бабур буд” розгромив “Новий стиль” з рахунком 15:1. Ще один лідер першого туру “Поклик серця” розібрався з “Колосом” з рахунком 11:1. Як і в першому турі, напружений поєдинок провели футболісти федерації футболу. Команда “КСВ” навіть вела в рахунку 0:2. Та, пропустивши в свої ворота 5 м’ячів, опинилася в ролі доганяючих. 5:2. Забивши ще двічі, команда Сергія Курінного мало не зрівняла рахунок. Та пропустивши ще тричі, команда “КСВ” втратила шанс боротися за перемогу. Остаточний підсумок цієї зустрічі 8:4 на користь футбольних чиновників.

В останній грі другого туру турніру “Маяк” Глухівці переміг “Факел” Козятин з рахунком 5:2.

Відео дня

За підсумком двох турів відкритого кубка Козятина, з врахуванням забитих та пропущених м’ячів, 1-3 місце ділять “Бабур буд”, “Поклик серця” і МФФ. Всі козятинські команди мають по 6 очок. У “Маяка” 4 бали і 4 місце. По 1-му очку набрали “Факел” та “КСВ”. Вони ділять 5-6 місце. Зазнавши в двох турах двох поразок, на сьомому місці команда Кордишівки. А махнівський “Колос”, маючий гіршу різницю забитих і пропущених м’ячів, залишився на восьмій позиції

Слідкуйте за новинами Козятина у Telegram.

Коментарі (1)
  • RIA-Козятин

    Підписуйтесь на канал у інстаграмі ria_kazatin_ria https://www.instagram.com/ria_kazatin_ria/

Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up