Восени багато свят не передбачається

Восени багато свят не передбачається

Додаткові вихідні

Впродовж трьох осінніх місяців українці працюватимуть 65 днів. За три місяці відпочивати в робочий час будемо тільки один день. Багато свят не передбачається, тому варто набратися терпіння і налаштуватися на робочий лад.

14 жовтня в країні відзначатимуть День захисника України. Цього року ця дата припадає на неділю, однак її перенесуть нa понеділок— 15 жовтня. Тому українці зможуть святкувати цілих три дні — з 13 по 15 жовтня.

В 2018 році 115 днів вихідних. Серед них 11 днів – це державні свята.

Відео дня

Економіст Борис Кушнірук стверджує, що в Україні дуже багато вихідних, як для бідної країни.

Що стосується «довгих вихідних», які утворюються через перенесення робочих днів (якщо святкові дні випадають на середину тижня), експерти вважають, що це якраз зроблено для підвищення продуктивності праці.

— Перенесення мають сенс. Наприклад, якщо свято випадає на четвер, то дуже велика ймовірність того, що в уявленні більшості працівників і п’ятниця буде напіввихідним днем. Коли люди виходять на роботу всього на один день між двома вихідними, вони знаходяться в стані “А навіщо нам сьогодні працювати?” Перенесення робочого дня на інший тиждень і об’єднання його з іншими робочими днями передбачає, що режим праці буде більш ефективним, — пояснив Кушнірук.

Софія ШЕВЧУК


Слідкуйте за новинами Козятина у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
20:01 Міністр МВС України призначив «Фіна» з Козятина своїм радником 19:01 Зима — найкращий час лікувати алергію 18:33 Живий коридор Слави для Героя: додому повертається Олексій Васільєв 16:05 Мороз, сніг та ожеледиця. На Вінниччину йде похолодання play_circle_filled Від читача 17:40 Кіберполіцейські Хмельниччини запобігли продажу унікального артефакту 15:28 Козятинчани без води. Стався прорив на магістральному трубопроводі 14:50 Жалоба. Загинув Герой з Козятинської громади Павло Вечера 13:37 Оформити паспорт стало дорожче 13:30 «Золотом платили, коли робили фундамент». Історія Уманського будинку photo_camera 12:02 Як у давнину на Козятинщині сорочки вишивали photo_camera 10:20 «Я не буду правити, тільки церкву не чіпайте». Про отця з Іванковець, який врятував святиню 09:40 Які аналізи та дослідження треба робити щороку? Склали для вас чек-лист 08:22 Не сваріться, а спостерігайте за синичками. Історія, традиції та заборони 2 січня
Дивитись ще keyboard_arrow_right
keyboard_arrow_up