До музею принесли раритетні фото

До музею принесли раритетні фото

Нові надходження 

— Цікаві фото вчора принесла козятинчанка Бела Михайлівна Скоритченко. Їх передала подруга вінничанка Андрєєва Наталя Федорівна. Вона поповнила експозицію "Ател'є Д. Шварцмана, м-чко Козятин" новим авторським фото з написом : "На Долгую и Добрую Память Вере Корлович От И.И. К. 27.02.1908р." — пише директор музею Лілія Макаревич.

Відомо, що до музею історії міста Козятин поступило фото улюбленої вчительки біології та класного керівника 7 "б" класу Козятинської школи № 27 ( сучасна школа № 2)- Марії Олександрівни Яблонської 1938- 1939 року, а також два фото вулиць з будиночками Козятина 1939 р. , фото замащене тушою - це вул. Червоноармійська №39 ( сучана Героїв Майдану).

Відео дня

— Приєдналася до Бели Михайлівни одним днем раніше з подарунком музею міста Тетяна Яковлєва, котра принесла до раніше подарованого весільного віночка ще й весільне плаття своєї сестри Базелюк Анни, яка виходила заміж у ньому 17 серпня 1968 р., коли ввійшли в моду в містах міні- сукні. .Пошите воно на Київський швейній фабриці ім. Смірнова- Ласточкіна ,виробничого об'эднання "Україна" у 1966 р., про що свідчить етикетка зі звороту у шві. Щиро дякуємо за дари. Чекаємо ще й на весільне фото. Запрошуємо інших громадян взяти участь у поповненні фондів музею цікавими раритетами з історії нашого міста, краю й України...— пише пані Лілія

Слідкуйте за новинами Козятина у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up