В понеділок, 6 квітня, в день коли Урядом були запроваджені правила карантину, ми поїхали в центр міста дивитися, як наші земляки виконують правила суворішого карантину.
В цілому козятинчани з розумінням поставилися на постанову Уряду. Хоча деякі мешканці нашого міста не розуміють, як можна за порушення режиму карантину стягувати 17 тисяч штрафу, коли людина отримує 2-ві чи 3-ри тисячі на місяць. Як може держава штрафувати своїх громадян за те, що сама держава маскою громадянина не забезпечила.
— Спочатку маску потрібно видати чи продати, — кажуть люди, — а вже потім стягувати 17 тисяч гривень за її відсутність.
Ще деякі наші земляки не розуміли навіщо маска при їзді велосипедом чи коли людина сидить одна на площі міста.
Помітили ми й серйозні порушення карантину. На вулиці Грушевського група чоловіків в кількості 5-ти осіб віталися за руку. До них підходили інші їхні знайомі і процедура рукостискання продовжувалась.
Біля одного з продуктових магазинів ми помітили таку картину. Водій хлібовозки в рукавичках і масці йде до магазину. Взявшись за ручку дверей їх івдкриває і фіксує їх відкритими. Йде до секції з хлібом. і відкриває її. Тими ж рукавичками рахує хлібини на лодку. Добавляє дві хлібини, які були поза лотком. Хліб відніс в магазин. Відкриває ще одну секцію і переховує хлібини, торкаючись рукавичками до кожної. Мабуть, в умовах карантину хліб в лодках повинен бути захищений проти інфекційними запобіжниками.
У всякому разі ситуація з хлібом не може бути такою, якою ми бачили її 6 квітня. Добре, що в Козятині і на Козятинщині коронавірусу немає. Тільки ми повинні перекрити всі шляхи можливого поширення зарази. Не можна допускати, щоб біда прийшла звідти звідки її не чекали..
Слідкуйте за новинами Козятина у Telegram.
№ 50 від 13 грудня 2024
Читати номер
Зоя Павловская
Наталия Горохова
Жанна Данилюк
Скільки себе пам'ятаю то така процедура доставки хліба була .
Раніше ніхто не бачив як це відбувалось!?
Valentina Chornenkaya reply Жанна Данилюк
Лідія Рябуха