Батьки першокласників проінспектували козятинський ліцей №2. Вирішили — діти вчитимуться очно

Батьки першокласників проінспектували козятинський ліцей №2. Вирішили — діти вчитимуться очно
  • До початку нового навчального періоду трохи більше тижня
  • Готовність козятинських шкіл та укриттів перевіряє спеціальна комісія.
  • У кожній школі  ситуація різна. До прикладу, другу школу, а тепер уже ліцей №2, днями проінспектували батьки першокласників, які були запрошені на зустріч із учителями.

Про те, що оновлений освітній заклад із нетерпінням чекає початку нового навчального року, йдеться на сторінці Комунальний заклад «Ліцей 2 Козятинської міської ради Вінницької обл».

 

Там додають — у 2022-2023 навчальних роках на усіх учасників освітнього процесу чекає чимало змін.

Відео дня

— По-перше, змінилася назва і відтепер ми - комунальний заклад «Ліцей №2 Козятинської міської ради Вінницької області».. По-друге, раді повідомити, що нарешті маємо сучасну внутрішню вбиральню, яка розташована у будівлі центрального корпусу. По-третє, усі учні початкової школи продовжать здобувати освіту у центральному корпусі, де для них обладнано просторі, світлі класні кімнати та повністю оновлено другий поверх. У цьому ж приміщенні буде розміщено й обідню залу, тож нашим маленьким учням не доведеться зайвий раз виходити на вулицю в осінньо-зимовий період, — йдеться у повідомленні

Ошатний і сучасний освітній заклад проінспектували батьки першокласників, які були запрошені на зустріч із учителями. До слова, як пише адміністрація закладу, батьки прийняли одноголосне рішення, що діти здобуватимуть освіту в очному форматі.

Читайте по темі:

У Самгородоцькій громаді у всіх 8 школах готові укриття

Збираємо дитину до школи. У скільки це обійдеться?

Медогляд перед навчальним роком. Розповіли про довідки, які треба надати медпрацівнику школи

 

Слідкуйте за новинами Козятина у Telegram.

Коментарі

keyboard_arrow_up