Музею історії міста Козятин — 20 років: фотоархів

Музею історії міста  Козятин — 20 років: фотоархів
  • Музей історії міста Козятина урочисто відкрив свої двері для відвідувачів на 130 річницю з часу присвоєння Козятину статусу містечка 10 липня 2004 року.
  • Цьогоріч 10 липня виповнюється 20 років з дня відкриття скарбниці старожитностей міста залізничників і водночас на 150-ту річницю з часу присвоєння Козятину статусу містечка.

Ось що пише про наш музей директорка Лілія Макаревич на сторінці закладу

Розмістився заклад культури у старовинному, побудованому в зруб приміщенні бувшої земської пошти кінця XIX початку XX сторіччя. У вересні 2005 р. скарбницю історичних цінностей міста залізничників віднесено до державної частини Музейного фонду України. Основу фонду складають колекції залізничних ліхтарів, міщанських меблів, селянського одягу, знарядь праці селян та виробів створених на них, світлин власників фотоательє поч. 20 ст. Шварцмана, Нерона, Тітова, Сафро, Шевчука, любителя фотографа-любителя Івана Приходька листівок початку 20 ст., мідних монет від XVII до XX ст. , паперових купюр часів незалежності України, фронтових листів I-ї та II-ї світових війн, війни в Афганістані, ювілейних медалей фронтовиків II-ї світової, предметів та речей сучасних воєнних подій під час російської агресії в Україні.

Відео дня

Про Музей

Музей має статус юридичної особи. Проводить постійно пошукову, досдіницьку, виставкову та культурно-масову роботу. У штаті 4 людини, два спеціалісти з музейної справи, двоє з них сумісники -завідувач господарством, який займається самотужки ремонтними роботами із закуплених раніше будівельних матеріалів, на кошти виділені міською радою та прибиральниця службових приміщень. На даний час музейний фонд складає 3252 одиниці основного фонду та понад 1744 допоміжного. Займає експозиційними виставкомами 6 залів.

— Щиро вдячні всім, хто підтримує наш музей.  Завжди готові поділитися з відвідувачами музею під час заходів музично- вокальними номерами педагоги з учнями Козятинської дитячої музичної школи .Низький уклін всім, — йдеться у дописі

Минулого року на виділені міською радою кошти придбали будівельні матеріали. Наразі поступово проводять посильну ремонтну роботу в інших приміщеннях музею.

— На жаль, сьогодні залишилися без сканера і принтера, бо наш часто був в ремонті й вийшов із ладу. Вивчаємо грантові пропозиції, щоб взяти участь у конкурсах на придбання мультімедійного сучасного обладнання для нової історичної експозиції та екосептик для каналізації та водовідведення. Поки що це проблеми. Сподіваємося, що все подолаємо. Всіх Вам гараздів, миру й процвітання родинам. З Днем міста Вас, любі козятинці, — директор «Музею історії міста Козятин» Лілія Макаревич.

Читати:

 

Слідкуйте за новинами Козятина у Telegram.

Коментарі (1)
  • UkRa1n1/\n_M00|\|

    Тільки сволота поставила дизлайк

keyboard_arrow_up