"На тому світі побачимося, тварюки!"

"На тому світі побачимося, тварюки!"

Поліція відкрила кримінальне провадження через смерть у лікарні Кривого Рогу ветерана АТО, який оголошував голодування

"Радіо Свобода"

Колишній військовослужбовець 17-ї танкової бригади Володимир Близнюк наприкінці червня оголошував голодування через відсутність ліків у медзакладі Кривого Рогу, у якому лікував цироз печінки. Уранці 9 липня ветеран помер.

Відео дня

Поліція Кривого Рогу (Дніпропетровська область) порушила кримінальну справу через смерть ветерана. Про це 9 липня повідомило "Радіо Свобода".

Провадження відкрили за ч. 1 ст. 115 (умисне вбивство) Кримінального кодексу України з позначкою "раптова смерть". У поліції зауважили, що тіло померлого передали на судово-медичну експертизу.

Близнюк помер у понеділок вранці. До цього його донька Ірина писала у Facebook, що у ветерана діагностували останню стадію декомпенсованого цирозу печінки. 27 червня Близнюк оголосив голодування, оскільки його госпіталізували в 16-ту міську лікарню Кривого Рогу у важкому стані, але медикаментів не надали.

"Типу, лежи подихай, ми ж тебе не виганяємо! Гаразд, на тому світі побачимося, тварюки! Усі до пекла потрапимо", – звернувся він до керівництва медзакладу і влади, яка запроваджувала реформу охорони здоров'я.

Близнюк служив у районі бойових дій на Донбасі у складі 17-ї танкової бригади Збройних сил України. Після демобілізації займався правозахисною діяльністю.

Слідкуйте за новинами Козятина у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up