У пенсійному фонді пояснили, кому треба перепризначити субсидію на неопалювальний період

У пенсійному фонді пояснили, кому треба перепризначити субсидію на неопалювальний період
  • З травня житлові субсидії на неопалювальний сезон більшості одержувачів перепризначать автоматично, за умови, що не змінилися дані про їхній майновий стан чи склад домогосподарств.
  • Водночас певній категорії субсидіантів, житлову субсидію на неопалювальний період призначать після надання заяви та декларації
  • У пенсійному фонді пояснили деталі

Як зазначає Головне управління Пенсійного фонду України у Вінницькій області, є певній категорії субсидіантів, житлову субсидію на неопалювальний період буде призначено після надання заяви та декларації у випадках, якщо:

  • члени домогосподарства орендують житлові приміщення для проживання, за які сплачують житлово-комунальні послуги;
  • кількість фактично проживаючих зареєстрованих осіб у домогосподарстві менша ніж кількість зареєстрованих;
  • домогосподарство претендує на призначення житлової субсидії на придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива;
  • у складі домогосподарства є внутрішньо переміщені особи, які отримують субсидію за адресою, відмінною від місця реєстрації.

Виключно на підставі звернення громадянина надається на неопалювальний сезон також житлова субсидія, якщо в опалювальний сезон розмір плати за житлово-комунальні послуги, внеску/платежу на оплату витрат на управління багатоквартирним будинком у межах соціальної норми житла та соціальних нормативів житлово-комунального обслуговування не перевищував обсягу обов’язкового відсотка платежу. Тобто субсидію було призначено 0,00 грн.

Відео дня

Довідково

У разі подання заяви протягом двох місяців з початку неопалювального сезону житлова субсидія призначається з початку такого сезону, але не раніше дня виникнення права на її отримання.

 

Опитування

У вас є субсидія?

Читайте також:

У Козятині для переселенців проходять навчання з англійської та польської мов

Безкоштовний одяг: як отримати

У Козятині для переселенців проходять навчання з англійської та польської мов

Безкоштовний одяг: як отримати

Майданчик у парку відремонтували, та чи надовго?

Слідкуйте за новинами Козятина у Telegram.

Коментарі

keyboard_arrow_up