Постраждалі від вибухів боєприпасів в Калинівці майже рік чекають ремонту

Постраждалі від вибухів боєприпасів в Калинівці майже рік чекають ремонту

Не живуть, а виживають

26 вересня 2017 року близько 22.00 на складах боєприпасів (48-й арсенал), що поблизу міста Калинівка, почали вибухати боєприпаси. Поблизу арсеналу знаходиться село Павлівка, помешкання жителів якого серйозно постраждали від попадань снарядів та осколків. Деякі зруйновані вщент. Після ліквідації пожежі на арсеналі влада пообіцяла відновити будинки жителів. Були виділені кошти на ремонт будівель. Розпочалось відновлення села. Однак, жителі Павлівки знову скаржаться, що ремонт і досі не завершено. І навіть стверджують про наявність документів, де вказано, що виконано роботи, а насправді до них взагалі не доклали руки будівельники. За словами мешканця Павлівки Анатолія Гунько, є акти виконаних робіт в Калинівській райдержадміністрації, в яких вказано, що вже все відремонтовано.

Гроші є

Голова Калинівської райдержадміністрації Володимир Гаврилюк розповів про те, що на попередні ремонти було витрачено 40 мільйонів гривень, а зараз розглядається питання про видачу додаткових коштів в розмірі восьми мільйонів гривень. Як виявилось, дехто із жителів вимагає відремонтувати те, чого до вибухів в будинку взагалі не було. Наприклад, утеплити будинок, який до вибухів не був утеплений, обкласти помешкання піноблоком, хоча до інциденту на складах той же будинок не був ним обкладений. Всі акти виконаних робіт є доступними, і їх можна отримати в нашій адміністрації, — стверджує Володимир Гаврилюк.

До будинку пана Анатолія після його заяви завітали слідчий та двоє експертів.

Відео дня

— Я разом з експертами із Вінницького науково-дослідного експертно-криміналістичного центру (ВНДЕКЦ) провів огляд виконаних робіт. Були також вилучені документи, за якими відкрито кримінальне провадження, і проводиться експертиза. Наразі ведеться досудове розслідування,— повідомив слідчий Калинівського ВП ГУНП України у Вінницькій області Олександр Коляденко.

— Гроші видаватимемо людям на руки. Багато хто пропонував: «Дайте людям гроші, і ми все зробимо самі...». Ми врахували критику, і ось яким чином зробимо: жителі пишуть заяви в сільради, ми проводимо обхід будинків і складаємо кошторис. Коли надійдуть кошти, ми всім виплатимо суми згідно із актами обстеження, — говорить Володимир Гаврилюк. — А далі люди вільні самі робити вибір, як саме їм ремонтувати свої будинки.

Отже, мешканцям Павлівки знову потрібно очікувати на видачу коштів.

Джерело: http://vlasno.info/politika/vlada/mistseva/item/25335-maizhe-rik-chekaiemo-zavershennia-remon

Слідкуйте за новинами Козятина у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up