Водіям загрожують нові штрафи до 17 тисяч гривень

Водіям загрожують нові штрафи до 17 тисяч гривень
ото: MigNews
  • Згідно з новим законопроєктом, водіям загрожуватимуть штрафи до 17 тис. грн за невиконання законних вимог співробітників військової поліції. Також передбачається арешт на строк до 10 діб за ненадання інформації або невиконання вимог.

Про це йдеться у схваленому Верховною Радою в першому читанні законопроекті №6570-д. Даний проект йде разом з основним законопроектом №6569-д, що також стосується військових правоохоронних органів.  

Згідно законопроекту, військові поліцейські отримають повноваження: зупинки автомобілів та проведення поверхневої перевірки; перевірка документів у водіїв; обмеження або заборона руху транспорту та пішоходів у випадках затримання осіб, підозрюваних у скоєнні злочину, або за обставин, що загрожують життю та здоров’ю людей.

Військові поліцейські також мають повноваження зупиняти військовий транспорт в разі порушення його водіями правил дорожнього руху, а також у випадках, коли є ознака про технічну несправність або якщо він використовується з протиправною метою чи не за призначенням.

Відео дня

Довідка

Верховна Рада України 19 червня 2024 року ухвалила в першому читанні законопроєкт про військову поліцію.

У відомстві пояснили, що створення військової поліції є критично важливим для забезпечення правопорядку у ЗСУ. Зокрема, в частині дотримання стандартів НАТО та розвитку системи, яка забезпечить справедливість та ефективний захист прав військовослужбовців.

 

Читайте також:

Поліцейські у школах: розповіли про проєкт «Офіцери Служби освітньої безпеки»

У Пиковецькому окрузі обвалилася бокова стіна сільського будинку культури

Слідкуйте за новинами Козятина у Telegram.

Коментарі (1)
  • Сергій Сергій

    З яких пір в нашій армії з'явились стандарти НАТО !?

keyboard_arrow_up