Через Козятин щоденно курсуватиме потяг «Київ – Кишинів»
- Відтепер потяг «Київ – Кишинів» курсуватиме щоденно. Значна частина маршруту поїзда міжнародного сполучення до Молдови пролягає через Вінницьку область, зокрема і через Козятин
Про це повідомив міністр розвитку громад та територій України Олексій Кулеба.
«З 28 червня потяг «Бессарабія» сполученням Київ – Кишинів переходить на щоденний графік руху. Це результат тривалої спільної роботи Мінрозвитку, Укрзалізниці та молдовської залізниці CFM, яка дозволила зробити маршрут більш зручним і передбачуваним для пасажирів. Також змінили час відправлення з Кишинева. З 29 червня поїзд вирушатиме о 19:52 замість 17:42, що покращить можливості для пересадок на інші маршрути. У складі поїзда – плацкартні та купейні вагони. У свій перший рейс також вирушить новий дитячий вагон, спеціально облаштований для комфортних подорожей родин із дітьми», — зазначив міністр.

Потяг рухається через Козятин, Вінницю, Жмеринку, Бар та Могилів-Подільський. Маршрут до столиці Молдови залишається одним із важливих міжнародних напрямків для українців. Зокрема завдяки зручному сполученню з міжнародним аеропортом Кишинева, який забезпечує рейси до багатьох країн Європи
Читайте:
Оформлення паспортів затримується — що сталося
Козятинські «залізні пси» охороняють вокзали України: репортаж з розплідника
Слідкуйте за новинами Козятина у Telegram.