Поляки помітили, як «ковбасить» росіян від безвізового режиму між Україною та ЄС

Поляки помітили, як «ковбасить» росіян від безвізового режиму між Україною та ЄС

Gazeta Wyborcza: Кожен представник Кремля рішуче стверджував, що громадяни "бандерівського Києва" дочекаються хіба що "вух дохлого осла", а не "безвіза", але відкриття кордонів змушує росіян задуматися.

Кремлівські ЗМІ оплакують важку долю українців, яких Європа "образила", коли дозволила їм приїжджати до себе без віз. Як передає ZN.ua, про це на сторінках Gazeta Wyborcza пише оглядач Вацлав Радзивинович, додаючи, що улюблена газета Володимира Путіна "Комсомольская правда" звернулася до поетичних метафор, написавши, що українці тепер можуть "побачити Париж і померти, але буквально". На "Першому" телеканалі Дмитро Кисельов розповідав про непоправної образі, яку європейці нібито завдали громадянам України. Адже перетнути кордон "стане складніше", поїздку на Захід можуть собі дозволити менш 8% українців, і візову лібералізацію можуть в будь-який момент скасувати. І взагалі, не зрозуміло, чому це українці стають в черги за біометричними паспортами, щоб потім на кордоні над ними знущалися європейці. Але, як пише оглядач, насправді росіяни "роздратовані тим, що" укрофашісти "отримали те, чого росіяни ще не скоро дочекаються".

Але, як пише оглядач, насправді росіяни "роздратовані тим, що" укрофашісти "отримали те, чого росіяни ще не скоро дочекаються".

"Скасування віз для українців стала сильним ударом для Кремля. Кожен його представник протягом трьох років рішуче стверджував, що громадяни" бандерівського Києва "дочекаються хіба що" вух дохлого осла "(улюблена приказка Путіна), а не" безвіза ". Але відкриття кордонів змушує росіян задуматися. Особливий привід для рефлексій отримали жителі Криму, для яких "безвіз" був потрібен навіть більше, ніж людям з інших регіонів України. А тепер, завдяки Путіну, саме їм дісталися "вуха дохлого осла", - пише польський оглядач.

Відео дня

У свою чергу, видання Rzeczpospolita писало, що польські компанії бояться безвіза для України. Роботодавцям не вистачає робочих. І вони бояться, що українські заробітчани почнуть шукати більш вигідні умови роботи в Західній Європі. Безвізовий режим не дає права на працевлаштування і стосується тільки туристичних, навчальних та ділових подорожей. Однак в Польщі не дуже вірять в суворість цього умови.

Нагадаємо, що опівночі 11 червня в восьми перших державах-членах Європейського Союзу почалася дія безвізового режиму для громадян України, які подорожують з біометричними паспортами. Таким чином, почав діяти регламент ЄС про візову лібералізацію з Україною.

За матеріалами ZN.ua

Коментарі (2)
  • Регульский Ярослав

    Статью писав безграмотний дилетант

    Зарина Анифаева reply Регульский Ярослав

    напиши грамотніше клоун
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up