Кращі кав'ярні та кондитерські Козятина (партнерський проєкт)

Кращі кав'ярні та кондитерські Козятина (партнерський проєкт)

На вулиці вже повноцінна весна і все більше людей п’ють каву просто на вулиці. Саме тому ми вирішили зробити невеличкий огляд місць, які пропонують каву з собою та смачні солодощі у місті. 

Зміст


Кав'ярня "Coffeevarka"

Неможливо тут не згадати про кав'ярню "Coffeevarka", де Вас чекають різні смаколики!

Сюди просто обов'язково завітати та спробувати знамениту випічку із пекарні, смачну піцу та звісно випити кави із десертами власного виробництва. Якщо ви були у Глухівцях і не завітали до "Coffeevarka", то можна вважати що ви не були у Глухівцях. Особливо важливо завітати сюди на якесь свято, тематичні прикраси не залишать вас байдужими.

Інстаграм: coffeevarka_glukhivtsy
Адреса: Глухівці 22130


Кав'ярня "Gufer"

Gufer - це місце де можна провести вечір із друзями, влаштувати свято для дітей, піти на побачення чи просто працювати і пити смачну каву з десертами власного виробництва. Для посиділок із друзями тут є настільні ігри, тож сумувати компанією вам точно не доведеться. Заклад працює і під час вимкнення світла.

Також Gufer виявляє свою вдячність усім нашим захисникам та надає знижку
військовим.

Інстаграм: gufer_cafe
Адреса: м.Козятин, вул.П.Орлика 21


Кав'ярня "Buto_KAVA"

Ми не могли оминути своєю увагою кав'ярню "Buto_KAVA", де стильний і сучасний дизайн з елементами зелені створює неперевершену атмосферу комфорту.

Майстри-баристи готують смачну каву, а приємний персонал завжди готовий пригощати Вас смачною випічкою та свіжими напоями.

Відвідайте "Buto_KAVA" та відпочиньте від рутини або знайдіть натхнення для нових звершень.

Інстаграм: buto_kava
Адреса: м. Козятин, вул. Вінниченка 38


Кав'ярня "Кав'ярняН"

Вітаємо вас у кав’ярні «Кав’ярняН»! Це місце де дбають про кожного відвідувача та пропонують чудову каву та домашню випічку, яку можна знайти у місті. Тут точно знають, що деталі мають значення.

Кав’ярня пишається тим, що вона одна із перших в місті та єдина хендмейд кав’ярня, де все що ви бачите зроблено руками відвідувачів.

Не забудьте завітати до «Кав’ярняН», щоб насолодитись унікальною атмосферою та смаком напоїв та випічки! Це ваш затишний куточок!

Інстаграм: nchachshina
Адреса: м. Козятин, вул. Грушевського 27 Всередині ринку (Хлібодар)

keyboard_arrow_up