Який місяць і коли

Який місяць і коли

Календар стане хорошим помічником для кожного, якщо вміло ним користуватися

Місяць є супутником планети Землі і відповідає за безліч процесів і функцій відбуваються у нас. Саме тому вже протягом багатьох десятиліть і навіть століть велике значення приділяється вченню про фази Місяця, так як саме ці стани Місяця часом є вирішальним у вирішенні багатьох життєвих питань і проблем. Фази Місяця 2018 року являють собою інформацію, яку завжди можна знайти в місячному календарі. Як правило, місячний календар складається з 29-30 місячних днів, причому кількість днів безпосередньо залежить від тривалості та тривалості одного світлового дня, а також від близькості розташування Місяця по відношенню до горизонту в період молодого місяця.

Залежно від місцезнаходження Місяця прийнято виділяти і розрізняти вісім фаз, для кожної з яких характерні і властиві свої певні особливості.

Молодик

Відео дня

Ця фаза, в якій Місяця поки ще не видно. Ні для кого не є секретом той факт, що молодик негативно позначається і відображається на людському здоров'ї. Іншими словами, люди стають більш агресивними, дратівливими, до всього відчувають апатію. Ось чому в цей період не рекомендується починати щось нове.

Перша місячна фаза

Місяць проявляє себе у вигляді тонкого серпа. Як правило, це найкращий час для будь-яких починань, так як всі справи обов'язково увінчаються успіхом. Також у цей час рекомендується більше займатися спортом, домашніми справами, бізнесом і цікавими речами та проектами.

Перша чверть Місяця, тобто друга фаза

Саме тоді ми бачимо вже половину Місяця на небі. Саме в цей час людський організм схильний до великої кількості захворювань, тому рекомендується в цей період намагатися знизити набраних обертів.

Повня

Місяць знаходиться на піку свого зростання. Як правило, вона дуже сильно впливає на людину й усі природні ресурси. В основному людина завжди відчуває великий прилив сил і енергії, навіть не дивлячись на те, що часом буває занадто емоційним.

Третя фаза

Простіше кажучи, Місяць починає йти на спад. В цей час кожна людина зможе в повній силі і мірою відчути на собі вплив небесного світила. Пам'ятайте, що в першу половину необхідно по максимуму накопичити позитивну енергію і сил, для того щоб відчувати себе комфортно і сприятливо в цей час.

Щербатий

Це не дуже гарний час, тому найбільш правильним буде зайнятися своїм здоров'ям і красою.

Четверта фаза

Небесне світило представлено у вигляді тонкого серпа. Особливістю цього часу є те, що людина більше часу приділяє міркуванню і роздумам. Причому, багато астрологів вважають, що це оптимальний час для позбавлення від старих і непотрібних речей.

Старий Місяць

Астрологи характеризують цей час перепадами настрою, апатією. Іншими словами, людині необхідно навчитися контролювати себе і свої емоції та почуття.

Календар місячних фаз по місяцях.

Астрологами вже докладно складений місячний календар фаз місяця на 2018 рік. Він стане хорошим помічником для кожного, якщо вміло ним користуватися.

Січень

Зростаюча Місяць – 1 січня, повний місяць – 1 січня, щербатий місяць – з 3 по 16 молодик – 17 зростаючий місяць – з 18 по 30 січня, повний – 31.

Лютий

Щербатий Місяць – з 1 по 15 молодик – 16 місяць – з 17 по 28.

Березень

Зростаючий 1 повня – 2 щербатий – з 3 по 16 молодик – 17 місяць – з 18 по 30 повня – 31 березня.

Квітень

Щербатий – з 1 по 15 квітня молодик – 16 місяць – з 17 по 29 повний місяць – 30.

Травень

Щербатий – з 1 по 14 молодик – 15 місяць – з 16 по 28 повний місяць – 29 щербатий – з 30 по 31.

Червень

Щербатий – з 1 по 12 молодик – 13 місяць – з 14 по 27 повний місяць – 28 щербатий – з 29 по 30.

Липень

Щербатий – з 1 по 12 молодик – 13 місяць – з 14 по 26 повний – 27 щербатий – з 28 по 31.

Серпень

Щербатий – з 1 по 10 молодик – 11 місяць – з 12 по 25 повний – 26 щербатий – з 27 по 31.

Вересень

Щербатий – з 1 по 8 вересня, молодий місяць – 9 місяць – з 10 по 24 повний місяць – 25 щербатий – з 26 по 30.

Жовтень

Щербатий – з 1 по 8 молодик – 9 зростаючий з 10 по 23 повний – 24 щербатий – з 25 по 31.

Листопад

Щербатий – з 1 по 6 молодик – 7 місяць – з 8 по 22 повний – 23 щербатий – з 24 по 30.

Грудень. Щербатий – з 1 по 6 молодик – 7 місяць – з 8 по 21 повний місяць – 22 щербатий – з 23 по 31.

Саме таким чином виглядає місячний календар фаз на 2018 рік. Погодьтеся, якщо він завжди буде знаходитися на видному місці і під рукою, то це допоможе правильного розподілу сил і енергії.

Гарних ВАМ днів у новому 2018 році!

 

Слідкуйте за новинами Козятина у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up