Я не покинув своїх виборців

Я не покинув своїх виборців

Виборці обрали Пузиря

Я завжди був з жителями Козятина, робив, що міг і допомагав, чим міг. Незалежно від свого депутатства. Я люблю продуктивну роботу, яка дає результати. Також мені більше імпонує дія, а не слова та паперова тяганина. Спочатку я думав, що депутатство дасть мені досвід... Досвід і справді прийшов. Дякую.

Думка покинути депутатство приходила до мене ще на перших порах. Але я розцінював це як слабкість. У мене в пріоритеті моя сім’я та безцінний час. Не хочу даремно його витрачати. Після сесій я почуваюсь роздратованим. Вона нагадує болото, в якому важко не забруднитися. Усе зводиться до особистих інтересів та міжусобних «війн», помст, конфліктів. Люди не вміють тримати слово. Слабкі тілом, духом і мораллю. (Звісно, не всі такі, але вони в меншості.)

Це всі мої враження від перебування на сесіях. Не був готовий я до цього. Я не звик виправдовуватися, думати, що куди переписати, що не вказати в декларації і максимально показати себе чесним-бідним, щоб більше подобатись виборцям. Я їжджу, куди хочу, вдягаю, що я хочу, і нічого приховувати не хочу.

Відео дня

«Поварився» я в цьому котлі, не моє це. Тому я прийняв рішення піти.

Зараз, я вирішив зупинитися, переосмислити свою діяльність, приділити більше уваги саморозвитку. Проводити ще більше часу з дружиною та сином, яких я безмежно люблю. У планах: вирости та стати сильнішим.

Жителям міста, хочу сказати: Почніть з себе. Приведіть в порядок та гармонію свій дім, тіло та розум. Займіться спортом. Харчуйтеся правильно. Вимкніть телевізор та читайте книжки. Більше часу проводьте з рідними. Будьте щасливі! Всім щиро цього бажаю!!!

Вадим Вадимович Рожук.

Слідкуйте за новинами Козятина у Telegram.

Коментарі (2)
  • Олег Береза

    Вадим не молодець потрібно було працювати дальше  Стань мером керуй по новому обєднай  команду однодумців  будуй з ними  нову державу Не здавайся !
  • Светлана Манелюк

    Молодец!
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up